Wsparcie

Open search

Galaxy S7 po aktualizacji do 8.0 OREO czuwanie sieci/cell standby jak naprawić? Zużycie baterii.

Voyager

No przecież trzeba sprzedawać nowsze telefony. Kto ciągle chce używać S7?

(ironia)

Dlatego nie mam oreo na moim S7 i nie zanosi się żebym szybko miał. Germański bóg wybawi Cię z tego kłopotu

Superuser II
Superuser II

@No_007 nie używaj imienia tego boga na oficjalnym forum. 

Widocznie mało żarliwie się do niego modliłeś, że Cię nie wysłuchał. Złóż całopalną ofuarę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@No_007 

A ja Ci powiem, że z tego co wiem developerzy znają problem i pracują nad poprawką. Bądź cierpliwy.

I na przyszłość proszę, żebyś używał wyszukiwarki na forum, wcale nie tak daleko znajduje się taki sam temat, w którym Twój post powinien się znaleźć. Scalę Twój temat z tamtym, żeby zachować porządek.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Voyager

Żeby złożyć całopalną ofiarę to trzeba mieć Note-a

Explorer

Czy coś już wiadomo odnośnie do tej poprawki? Bo tydzień temu zakupiłem S7 edge, a czuwanie sieci komórkowej zużywa mi 42% baterii... To jest jakiś żart.

Superuser II
Superuser II

Niestety, terminy i informacje na temat przyszłych aktualizacji nie są udostępniane.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Na angielskim forum leci mocna gównoburza (i słusznie). Samsung zamiast zatrzymać aktualizację i rozprzestrzenianie się tej zarazy dalej udaje że wszystko jest w porządku a ilość wk***wionych użytkowników tylko przybywa. Jedyne co da się na tą chwilę polecić, to wrócić do Nougata (priv jak coś). 

Jest nieoficjalne rozwiązanie problemu. Wrganie modemu i booloadeara z wesji firmware na hong kong (u mnie sie sprawdziło, tylko urządzenie wariuje i uważa że telefon jest zrootowany, oczywiście nie ma nabitej flagi). Nie mniej jednak nie po to płacimy ileś kasy za urządzenie premium żebym się musiał bawić w takie rzeczy...

Explorer

Dokładnie, wybrałem Samsunga, a nie jakąś chińszczyznę, dlatego że liczyłem na poważne traktowanie, a tutaj takie coś... Jak rozumiem, powrót do Nougata wiązałby się z utratą gwarancji? :/

Highlighted

Nie do końca z utratą gwarancji. Jak masz oficjalne oprogramowanie to nie nabijesz flagi. Da się sie zrobić downgrade tak, że nie ma śladów:-) sam odsyłałem telefon z powodu wypalenia ekranu i nie było problemu.

Autorzy z największą liczbą like