Wsparcie

Open search

Galaxy S7 - nagłe wyłączenie

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam. 

Mam następujący problem z tym telefonem. Wyszłam z pokoju na kilka minut, po powrocie zobaczyłam na telefonie ekran, który pojawia się po włączeniu (ten z modelem telefonu). Jest tak już od kilku minut telefon przez chwilę pokazuje ten ekran po czym chwilowo się wyłącza, następuje wibracja i znowu to samo. Nie wiem co z tym zrobić. Dodam, że telefon przez ok. 1,5 roku leżał wyłączony bez żadnego użytku. Został włączony 6 dni temu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
First Poster
Rozwiązałam problem sama. Wystarczyło zresetować telefon.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13
First Poster
Rozwiązałam problem sama. Wystarczyło zresetować telefon.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

KrzysiekK Moderator
Moderator

@pnowakay

Dzięki za informację. Na pewno będzie pomocna dla innych użytkowników.

Pozdrawiam.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

ja mam podobny problem ale przywrócenie ustawień faktycznych oraz hard reset mi nie pomogły. Podczas użytkowania telefon potrafi się zresetować kilka razy czasami wpada w pętlę i resetuje sie nawet wtedy gdy pokazuje sie logo operatora. Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić?

Big Cheese

@Yamado  Również dotyczy modelu S7?

Superuser I
Superuser I

@Yamado, jeżeli przywracanie ustawień fabrycznych nie pomogło to obawiam się, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@Yamado  Zgadzam się z @nismo  konieczna będzie wizyta w serwisie skoro nie pomogło przywracanie ustawień fabrycznych.

First Poster

Tak też dotyczy modelu s7

Superuser II
Superuser II

@Yamado jeżeli factory reset z poziomu recovery nie przywrócił normalnej funkcjonalności telefonu, to tak jak napisali koledzy powyżej, konieczna będzie wizyta w serwisie.

Takie zachowanie, to albo "kończąca się" bateria albo uszkodzenie na płycie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
zauważyłem pewną zależność otóż telefon podczas restartu jest strasznie nagrzany i poki noe ostygnie resetuje sie co jakiś czas. Zrobilem test i używałem telefonu na podkładce chlodzacej do lapka i nie zresetowal sie ani razu. Pytanie brzmi co może powodować takie nagrzewanie sie telefonu
Autorzy z największą liczbą like