Wsparcie

Open search

Galaxy S7 - brak ikony sygnału, ikona przekreślonego kółka na pasku powiadomień

First Poster

Siema już dawno to zrobiłem żadna karta sim nie działa w innym telefonie moja karta działa a do tego ikonka trybu samolotowego się podświetlana ale nie jest włączony bo dopiero jak na niego klikne to się włącza 

Superuser II
Superuser II

@Major1 to zacznij wipe cache partition z poziomu recovery.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Siema zrobiłem i dalej jest to samo  

Legend

@Major1  A telefon masz od jakiegoś operatora ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Telefon kupiłem w sieci jak to dostałem to wszystko pięknie działało po aktualizacji telefonu wyskoczył taki znak i jest cały czas a i dopiero teraz zauważyłem że tryb samolotów się podświetla ale nie jest włączony bo wszystko inne działa 

Legend

@Major1  Wpisz kod jak być wybierał numer *#1234# i pokaż nam ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Major1, a próbowałeś wykonać hard reset? Obawiam się, że jeżeli ten sposób również zawiedzie to konieczna będzie wizyta w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Screenshot_20190602-213501_DeviceKeystring.jpg

Superuser II
Superuser II

@Major1 w sieci, tzn. na jakieś aukcji, patrząc na oznaczenie modelowe. Kupiłeś sobie telefonik na rynek amerykański. Pasmo radiowe może nie obsługiwać częstotliwości na starym kontynencie. :(

Jak masz możliwość to zwróć sprzedawcy.

First Poster

Tak już napisałem że chcę oddać tylko pozostaje taka kwestia że przed aktualizacją działało 

Autorzy z największą liczbą like