Wsparcie

Open search

Galaxy S7 - brak ikony sygnału, ikona przekreślonego kółka na pasku powiadomień

First Poster

Po pierwszej aktualizacji systemu zaczoł wyświetla mi się taki właśnie znak zamiast siły sygnału

20190531_181027.jpg

Proszę o pomoc  !!!!!!!

Zmieniłem tytuł wątku na bardziej doprecyzowany /RadekK

20 ODPOW. 20
Legend

@Major1  A czy karta SIM jest aktywna ? Wcześniej działa ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak stało się to po aktualizacji oprogramowania 

Legend

@Major1  Robiłeś to przez OTA czy innym sposobem ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

A to jest OTA ja po prostu dostałem powiadomienie że jest dla mnie gotowa aktualizacja to pobrałem t

Legend

Czy robiłeś wipe cache partition jak jest opisane tu https://eu.community.samsung.com/t5/Telefony-i-smartfony/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p/48...

First Poster

Spoko tylko że te przyciski robią u mnie screena 

Superuser I
Superuser I

@Major1, Najpierw musisz wyłączyć telefon, a dopiero później nacisnąć "te" przyciski.

Czy telefon ma w ogóle widoczny numer IMEI ?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Tak

Superuser II
Superuser II

@Major1 na początek, wyjmij kartę SIM z telefonu, przeczyść jej styki, ale delikatnie. Jeśli telefon  nadal będzie miał z nią problemy użyj innej w celu sprawdzenia, czy widzi jakąkolwiek. 

Do piero po tych zabiegach wykonaj jako pierwsze wipe cache partition, ostatecznością niech będzie przywracanie do ustawień fabrzycznych.

Daj znać jak poszło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like