Wsparcie

Open search

Galaxy J7 karta sd

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam.

Czy w galaxy J7 (2016) można ustawić kartę SD jako domyślną pamięć? Żadne internetowe porady nie pomagają bo po prostu nie mam takiej opcji..karta jest wciąż tylko do multimediów i ani nie da się zainstalować ani przenieść na nią aplikacji..

Pozdrawiam

Jakub

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@SzlomoLejb, Witaj na forum. Nie możesz używać karty pamięci jako pamięci wewnętrznej, ponieważ ten telefon nie wspiera funkcji Adoptable storage.

table.PNG

Aplikacje domyślnie będą instalowane w pamięci wewnętrznej, jednak powinieneś mieć możliwość przeniesienia niektórych z nich na kartę pamięci:

Ustawienia --> Aplikacje --> Nazwa aplikacji --> Domyślna pamięć --> Zmień --> wybierz Karta pamięci --> Przenieś

Screenshot_20190910-232143.pngScreenshot_20190910-232151.pngScreenshot_20190910-232210.png

To czy będzie można przenieść daną aplikację do pamięci zewnętrznej zależy od dewelopera aplikacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@SzlomoLejb, Witaj na forum. Nie możesz używać karty pamięci jako pamięci wewnętrznej, ponieważ ten telefon nie wspiera funkcji Adoptable storage.

table.PNG

Aplikacje domyślnie będą instalowane w pamięci wewnętrznej, jednak powinieneś mieć możliwość przeniesienia niektórych z nich na kartę pamięci:

Ustawienia --> Aplikacje --> Nazwa aplikacji --> Domyślna pamięć --> Zmień --> wybierz Karta pamięci --> Przenieś

Screenshot_20190910-232143.pngScreenshot_20190910-232151.pngScreenshot_20190910-232210.png

To czy będzie można przenieść daną aplikację do pamięci zewnętrznej zależy od dewelopera aplikacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

First Poster

Dziękuję za informacje.. czy to oznacza, że nawet nowe telefony z serii Galaxy (np. S9) nie wspierają tej funkcji?

Superuser I
Superuser I

@SzlomoLejb, Dokładnie tak. Samsung całkowicie zrezygnował z tej funkcji i nie wygląda na to, aby miała się ona pojawić w przyłości.

Autorzy z największą liczbą like