Wsparcie

Open search

Galaxy J7 2017 - brak możliwości połączenia słuchawek BT

First Poster

Nie mogę połączyć swoich słuchawek bluetooth sony z moim telefone (mam Galaxy j7 2017)

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II
@Franek25
Po pierwsze popraw tytuł tematu. Edytuj tak aby streszczał zaistniały problem.

Po drugie, musisz opisać dokładniej swój problem. Co do tej pory zrobiłeś przy próbie parowania urządzeń? Co nie działa i czym się objawia problem? Czy wyświetlana jest jakaś informacja podczas parowania lub komunikat po nieudanej próbie połączenia.
Niestety nikt z nas tego nie odgadnie. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Witam mam ten sam problem telefon samsung Galaxy A 7 nie łączy się poprawnie z audio w samochodzie  mianowicie słyszalny jest po połączeniu tylko dzwonek telefonu ale samej rozmowy nie można przeprowadzić . Tak się zadziało po ostatniej aktualizacji 

Superuser I
Superuser I

@Kacha_25, spróbuj na nowo połączyć telefon z samochodem. Aby to zrobić musisz usunąć aktualne połączenie. Najlepiej usunąć zapamiętany zestaw multimedialny z ustawień Bluetooth w telefonie oraz usunąć telefon z pamięci samochodu. Jeżeli to nie pomoże to wykonaj resetowanie ustawień Bluetooth w telefonie (Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych).

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like