Wsparcie

Open search

Galaxy Fold oficjalnie - sprawdź specyfikację!

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, to bardzo dobre wieści. Miejmy nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się pozytywnie i klienci będą mogli zakupić pierwszy składany telefon bez żadnych problemów. Czekam z niecierpliwością na pierwsze polskie recenzje Galaxy Fold.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

@nismo  napisał(a):

Czekam z niecierpliwością na pierwsze polskie recenzje Galaxy Fold.

https://www.youtube.com/watch?v=5hbeKjPEB6U

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, recenzja w porządku, ale ten model nie wygląda na poprawioną wersję. Według doniesień ulepszona wersja telefonu miała posiadać folię, która wchodzi pod ramki wokół ekranu. Nie jestem również pewny czy została poprawiona górna oraz dolna szczelina zawiasu ponieważ ten temat nie został poruszony w recenzji. Poniżej porównanie podstawowej oraz rzekomo poprawionej wersji z recenzji - moim zdaniem odległość folii od ramki ekranu jest identyczna w obu przypadkach.

po.jpgWersja poprawionaprzed.jpgWersja podstawowa

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

@nismo  To taka recenzja na wesoło

Hotshot

Ta oficjalna strona o Galaxy Fold nyła wcześniej czy ja ja dopiero teraz odkryłem?

https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-fold/

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, większość recenzji Kuby jest utrzymanych w takiej konwencji i zupełnie mi to nie przeszkadza. Odniosłem się tylko do informacji o poprawionej wersji telefonu, która moim zdaniem jest nieprawdziwa. Możliwe też, że "po drodze" było kilka wersji przejściowych i to jest jedna z nich, o czym zresztą wspomniał Kuba mówiąc: "...i ja mam teraz poprawioną wersję Folda. To nie oznacza, że jest to wersja ostateczna".

Co do strony to wydaje mi się, że była już dużo wcześniej tylko nie jestem pewny czy od początku była w języku polskim.

Hotshot

@nismo  Zgadzam się

Big Cheese

@nismo, Jednak miałeś rację

dczenie.PNG

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, czyli tak jak podejrzewałem. Nie wiem o jakich wadach ekranu jest mowa, ale na pewno specjalna folia nie została poprawiona w egzemplarzu widocznym w recenzji. Czekamy zatem na poprawioną wersję i miejmy nadzieję, że pojawi się już wkrótce 

Superuser I
Superuser I

Galaxy-Fold-kolor.jpg

Dobre nowiny! Dzisiaj Samsung poinformował, że ponowna premiera Galaxy Fold odbędzie się we wrześniu. Przy okazji dowiedzieliśmy się w jakich obszarach została ulepszona konstrukcja:

• Górna warstwa ochronna wyświetlacza Infinity Flex Display została przedłużona pod ramkę ekranu, przez co widać, że stanowi integralną część struktury wyświetlacza i nie może zostać usunięta.
  • Galaxy Fold oferuje dodatkowe wzmocnienia, aby lepiej chronić urządzenie przed zewnętrznymi zabrudzeniami, zachowując przy tym jednocześnie charakterystyczne wrażenia dotyczące składania telefonu:
    • Górną i dolną część zawiasu wzmocniono nowo dodanymi kapturkami ochronnymi.
    • Dodano dodatkowe metalowe warstwy pod wyświetlaczem, aby wzmocnić ochronę wyświetlacza.
    • Przestrzeń pomiędzy zawiasem a korpusem Galxy Fold została zmniejszona.

Początkowo telefon wystartuje wyłącznie na wybranych rynkach. Więcej informacji pojawi się bliżej premiery.

Autorzy z największą liczbą like