Wsparcie

Open search

Galaxy A8 2018 fabryczna aplikacja e-mail nie odbiera poczty...

Highlighted
Apprentice

Cześć.

Po ostatniej aktualizacji oprogramowania telefonu, XEO, fabryczna aplikacja e-mail przestała odbierać wiadomości. To znaczy odbiera, ale tylko jedną, a dokładnie to dwie. Po utworzeniu konta pocztowego w aplikacji, odbiera alert z Google o próbie dostępu do konta i jednego maila wysłanego jako test. I na tym się kończy.

Inna aplikacja pocztowa ze Sklepu działa i odbiera maile bez problemu z tego samego konta pocztowego.

Telefon uruchamiany ponownie, fabryczna aplikacja odinstalowywana instalowana ponownie.

Jak rozwiązać ten problem bez konieczności przywracania ustawień fabrycznych telefonu?

GM

4 ODPOW. 4
Legend

@GMark67  Na początek możesz wybrać  opcję wipe cache partition jak to zrobić znajdziesz tu Hard Reset

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Dziękuję za wskazówkę. Zrobiłem wipe, niestety bez pozytywnego efektu. Aplikacja nadal nie odbiera wiadomości. Wysyła bez problemu.

Legend

To pozostaje zgłosić problem przez Samsung Members 

Jeszcze zobacz tutaj Jak skonfigurować pocztę e-mail

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Program jest skonfigurowany tak samo jak przez aktualizacją systemu. Zgodnie z tym co mi wskazałeś.

Bardzo dziękuję za pomoc i spróbuję przez Samsung Members.

Autorzy z największą liczbą like