Wsparcie

Open search

Galaxy A70 nie ładuje się

Observer

Dobry wieczór,

od kilku dni występuje u mnie problem z ładowaniem telefonu; albowiem ten po podłączeniu do dowolnej ładowarki informuje, że telefon jest podłączony i trwa szybkie ładowanie (rozpoznaje też ładowarkę z zestawu), ale mimo to - faktyczne ładowanie nie ma miejsca. 

Udaje się ładować przy ponownym urochomieniu, czasem wystarczy pojedyńcze, czasem wielokrotne. Dokonałem też przywracania do ustawień fabrycznych, ale nic się pod tym względem nie zmieniło. Urządzenie wciąż poznaje zasilacz, lecz nie daje się naładować. Co można z tym zrobić i czym to może być spowodowane? Z góry dziękuję za jakieś informacje, pozdrawiam.

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser I
Superuser I

@vonshiak, czy po wykonaniu przywracania ustawień fabrycznych wgrywałeś kopię zapasową? Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy. Jeżeli nie przywracałeś kopii to warto sprawdzić ładowanie na innym kablu. W przypadku kiedy problem będzie występował w dalszym ciągu to konieczna będzie wizyta w serwisie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like