Wsparcie

Open search

Galaxy A70 i A40...

Helping Hand

Długo mnie nie było z przyczyn niezależnych od mnie ale jestem ponownie. Tak jak jak planowałam nabyłam Galaxy A70 i Galaxy A40... nie wiem ile będę je miała ale postaram się je porównać na tyle na ile mi czas pozwoli. Jak coś to pytajcie chętnie pomogę.. nadmienię tylko, że obydwa są w kolorze coral 😍

10 ODPOW. 10
Legend

@Alicja70  może podasz czas pracy na obu telefonach ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, a co się stało w Galaxy S10e? Daj znać jak się sprawuje czytnik linii papilarnych w ekranie w modelu A70.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Helping Hand

Dziś wieczorem lub jutro bo jestem w pracy teraz do 21

Helping Hand

W ciągu dwóch dni podam.

Helping Hand

Niestety ukradziono  mi i sprawa jest na policji czekam na rozwój. Druga rzecz to od jakiegoś czasu byłam ciekawa. Poza tym myślę nad złotym zegarkiem jak upoluje korzystną cenę...

Legend

@Alicja70  Masz jeszcze te tefony ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

Tak

Helping Hand

A70Screenshot_20190614-114421_Settings.jpg

Legend

@Alicja70  Czy coś wiadomo w sprawie  Galaxy S10e ?

Autorzy z największą liczbą like