Wsparcie

Open search

Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

Explorer

@RadekK  napisał(a):

Cześć @maxprzemo,

Aktualizacje są wydawane stopniowo kolejnym użytkownikom. Wrzuć zrzut ekranu z *#1234# oraz z zakładki "Oprogramowanie" w "Telefon - informacje". Możliwe, że brak aktualizacji jest związany z tym, że zainstalowany w Twoim telefonie Android nie jest kierowany na rynek Polski.

Telefon kupiony w RTVeuroAGD i jest to oficjalna Polska (XEO) dystrybucja.

Screenshot_20190420-120846_DeviceKeystring.jpgScreenshot_20190420-120827.jpg

OTA dla modelu A7 XEO nie została jeszcze wydana. 

Legend

Jak to nie ma Pie dla PHE czy XEO jak jest 

PHE.PNGXEO.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Panowie piszecie o dwóch różnych modelach.  Jeden to SM-A750F a drugi to SM-A750FN. 

Zarówno w przypadku modelu FN mamy androida 9.0 - A750FNXXU1BSC4, tak i w przypadku modelu F również mamy 9.0, ale nie ma żadnej wersji dla polskich operatorów, czy też czystego XEO. Co ciekawe odpytując serwery producenta o wersję XEO dla modelu F otrzymujemy odpowiedź, że jest to błędne zapytanie. :(

Zastanawia mnie jeszcze jedno. Model wskazywany w aplikacji Phone INFO to F a soft na nim zainstalowany to wersje dla FN.

f.pngmodel w wersji F   fn.pngsystem dla wersji FN

Ktoś się bawił i "popsuł" telefon?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Szewcu72 To już nie wiem jak to jest z tym Phone info ?

Screenshot_20190420-183559.jpgScreenshot_20190420-183613.jpgScreenshot_20190420-183654_DeviceKeystring.jpg

A6.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@vdsl2  to już @maxprzemo musi nas oświecić, jaki dokładnie model ma. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Szewcu72 Jak napisał @maxprzemo ma SM-A750FN

Superuser II
Superuser II

W takim przypadku @maxprzemo  musisz pokazać co masz w zakładce "Inrformacje o oprogramowaniu". Jak wyglada CSC twojego telefonu. Bo tak jak napisał @vdsl2 9.0 jest już dostępny do pobrania.

Explorer

@Szewcu72  napisał(a):

W takim przypadku @maxprzemo  musisz pokazać co masz w zakładce "Inrformacje o oprogramowaniu". Jak wyglada CSC twojego telefonu. Bo tak jak napisał @vdsl2 9.0 jest już dostępny do pobrania.

Widocznie aplikacja "Phone Info" pokazuje błędne dane. 

Screenshot_20190421-081047_Settings.jpg

Model który posiadam to SM-A750FN i nic w nim nie kombinowałem 

Legend

@maxprzemo  Czy robiłeś wipe cache partition ? Możesz też zrobić ostatecznie Hard Reset. Czasem pomaga wymuszenie kilkukrotne pobrania ręcznie

Superuser I
Superuser I

Jesteście pewni, że Android Pie dla Galaxy A7 jest już dostępny? Sprawdziłem na stronie Notify Update i widnieje tam oprogramowanie o numerze A750FNXXU1ASB2 czyli takie jak posiada @maxprzemo w swoim telefonie. Wygląda na to, że Android Pie nie został jeszcze udostępniony w kanale OTA dla tego telefonu w Polsce.

Autorzy z największą liczbą like