Wsparcie

Open search

Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

Explorer

Chodzi Ci o to, że plik znajduje się w moich plikach w folderze download ?

Legend

@Lubinek1946  Wykonaj Hard reset telefonu bo coś takiego samo się nie może pobrać jak u ciebie pierwszy raz widzę takie rzeczy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Ktoś tu bajki opowiada 😉. Takie rzeczy same się nie pobierają. 😀 

@Lubinek1946 przyznaj się jakiego programu używasz do pozyskania pełnych danych o telefonie lub po jakich stronach "biegasz" i na dodatek nie patrzysz w co klikasz. 😎🙂

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Jak to zrobić, podpowiesz? Naprawdę się samo pobralo, też byłem w szoku, że coś takiego się pobiera

Explorer

@Lubinek1946  napisał(a):

Chodzi Ci o to, że plik znajduje się w moich plikach w folderze download ?

Tak.

To jest plik instalacyjny aktualizacji z lutego. Tylko że nie jest to plik OTA do automatycznej instalacji, tylko do ręcznej instalacji programem  ____ z poziomu komputera PC. To na pewno nie pobrało się samo automatycznie. Takie pliki pobiera się ze stron typu _____ czy _____ żeby zrobić debrand operatora lub odratować telefon.

Z uwagi na oficjalny charakter forum usunąłem nazwy i odnośniki do stron internetowych. Osoba niedoświadczona, bez odpowiedniej wiedzy może odebrać to jako sugestię i uszkodzić telefon przy próbie wgrania oprogramowania na własną rękę. Edytowano przez RadekK

Legend

@Lubinek1946  Jak zrobić masz https://eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-Mobilne/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p/4878...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Jedyna strona po której latam to właśnie te forum. Tylko i wyłącznie w celu uzyskania wiadomości o androidzie 9 na mój telefon. Plik pobral się wczoraj jak telefon nie był w ogóle ruszany. Wiem co robie i co pobieram, tym bardziej, że jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o instalowanie oprogramowania..

Explorer

Mogę po prostu usunąć te pliki i nie robić hard resetu ?

Legend

@Lubinek1946  napisał(a):

Screenshot_20190331-233721_My Files.jpgPobrala mi się jakaś dziwna paczka plików, ktoś może wie co to jest?

@Lubinek1946  Jeśli jest opcja usuń to tak.

Explorer

Usunięte. Czyli hard reset już nie potrzebny?

Autorzy z największą liczbą like