Wsparcie

Open search

Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

Legend

@Lubinek1946  Na kraj Polska"XEO" jeszcze nie jest dostępny Pie to co podałem jest na Niemcy "DPT" Pokaż jaki ty masz wariant jak tutaj 

https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/CSC-DBT-samsung-s9/m-p/749137/highlight/true#M2536 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Screenshot_20190327-100826_Settings.jpgO to chodzi ?

Legend

@Lubinek1946  Tak o to chodziło, ale jeszcze dla tego wariantu nie ma Pie.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

No nic, pozostaje czekać. Oby ukazał się jak najszybciej. Dzięki za pomoc! ✌

Explorer

Screenshot_20190329-202108_Facebook.jpg

Właśnie trafiłem na post w którym jakiś gościu napisał, że A7 2018 ma już aktualizację do androida 9. Wiecie o co tu chodzi ?

Superuser II
Superuser II

Ponieważ wersja A750FNXXU1BSC4 jest już dostępna w kilku europejskich krajach. Oznaczona jako OXM, co oznacza że to multiCSC i możliwa do instalacji jako XEO. Ale na chwilę obecną jeszcze nie wydana z default'owym CSC XEO w kanale OTA.

Trzeba jeszcze poczekać.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Można tego androida 9 wgrac szybciej ? 

Explorer

Screenshot_20190329-211520_Software update.jpgJa nie mam tego całego OXM teraz ?

Superuser II
Superuser II

@Lubinek1946  no jak to nie masz, jak masz? 

wersja.PNG

Napisałem, że trzeba poczekać cierpliwie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Szewcu72  A co to jest OXM ?

Przechwytywanie.PNG

Autorzy z największą liczbą like