Wsparcie

Open search

Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

Legend

@maxprzemoA słyszałeś że twój A7 2018 otrzyma Androida Pie w Q2 2019 roku ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Spokojnie, trochę tych modeli jest, przyjdzie i czas na twój. I tak w chwili obecnej to Samsung jako jeden z kilku producentów daje tak często aktualizacje. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer
@vdsl2
No to faktycznie słabo. Prawie rok po debiucie tej wersji Androida. Ale nie od dziś wiadomo jak wygląda proces aktualizacji w smartfonach samsunga.
Legend

@maxprzemoChyba nie pozostaje Ci jak dogadać się  ze sprzedawcą o wymiane telefonu z A7 na A8 i będziesz otrzymywał aktulizacje co miesiąc bo bardzo Ci na tym zależy czy prawda ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
A8 ma za mały ekran. Wolę A7. Z telefonu i jego działania jestem zadowolony. Tylko ten brak aktualizacji wkurza.
Legend

A ja widzę że są wysyłane aktualizacje na A7 2018 Samsung o nim nie zapomniał.

Explorer

Jak się pojawi w tym linku to przestanę narzekać https://www.sammobile.com/firmwares/SM-A750FN/XEO/
Na przykład Samsung Ukraina mógł się postarać i wydać trzy aktualizację dla tego modelu https://www.sammobile.com/firmwares/SM-A750FN/SEK/
A co robi w tym czasie Samsung Polska?
Legend

A masz jakiś problem z działanie twojego telefonu ? Myślę że przyszłym tygodniu powinna być aktualizacja. 

Superuser II
Superuser II

@maxprzemo muszę Cię zasmucić aktualizacje wydaje Korea... nie odziały regionalne.

Ale koro Ci tak śpieszno, pobierz sobie "niemca" w wersji multiCSC i sobie zainstaluj. Będziesz mógł się nacieszyć nowym numerkiem w menu telefonu. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

Już jest wersja A750FNXXU1ARK4 dla XEO

Autorzy z największą liczbą like