Wsparcie

Open search

Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

Legend

@nismo  Myślę że jest dostepny dla tego telefonu.

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Na sammobile jest już od dawna wersja androida 9.0  XEO dla modelu A7 SM-A750FN.

Z uwagi na zasady forum usunąłem link kierujący do pliku na nieoficjalnym serwerze /RadekK

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, wiem o tym, że oprogramowanie jest widoczne na serwerze, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Na zrzucie, który dołączyłeś, podane są dwie wersje oprogramowania ASB2 oraz BSC4. Powinna być widoczna tylko jedna wersja.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@nismo Jak widzisz tutaj http://doc.samsungmobile.com/SM-A750FN/PHE/doc.html A750FNXXU1ASB2A750FNXXU1BSC4 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, to nie jest wariant XEO. Odnoszę się przez cały czas do wariantu XEO i braku aktualizacji w kanale OTA. Możliwe, że nowe oprogramowanie jest na serwerze, ale aktualizacja nie została udostępniona w kanale OTA 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@nismo Może być tak że nie będzie dostepny przez OTA ale można skorzystać przez aplikacje smart switch na linuxie tylko że @maxprzemo  nie wie jak to zrobić.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, rozumiem. Aplikacja Smart Switch z tego co widzę nie jest dostępna dla systemu Linux.

@maxprzemo, jeżeli masz możliwość to podskocz do jakiegoś znajomego, który posiada system Windows lub odwiedź jeden z punktów serwisowych, gdzie zostanie wgrana najnowsza wersja oprogramowania.

Legend

@nismo  Można używać aplikacji jak i programów z Windowsowych na Linux czy MAC.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, bardzo możliwe. Nie korzystam z systemu Linux więc niestety nie podpowiem jak to zrobić.

Legend

@nismo  Można też zrobić na penenie przenośny Windows "Windows To Go" lub w linux odpalić program o nazwie "wine"

Autorzy z największą liczbą like