Wsparcie

Open search

Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

Explorer

Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750FN telefon z oficjalnym oprogramowaniem XEO. Od daty premiery wyszła tylko jedna wersja oprogramowania. Ta pierwsza i ostatnia. Telefon nie dostaje comiesięcznych poprawek zabezpieczeń. Nie dostaje nawet kwartalnych aktualizacji zabezpieczeń. Telefon całkowicie olany i porzucony przez Samsunga. 

Według tej strony https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb nie ma szans nawet na kwartalne poprawki zabezpieczeń. Po prostu Samsung wydał telefon i o nim zapomniał. Odradzam komukolwiek zakup tego modelu. 

262 ODPOW. 262
Legend

@maxprzemoA dlaczego tak twierdzisz chyba żaden telefon nie otrzymuje co miesiąc aktulizacji androida nawet mój A6 2018.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Nie chodzi mi o aktualizacje Androida tylko o poprawki zabezpieczeń. A te są wydawane co miesiąc. W linku jaki podałem możesz sobie sprawdzić jakie modele są w jakim programie. Twój model telefonu jest na liście kwartalnych aktualizacji https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb a mojego nie ma wcale. I nie dostaje żadnych aktualizacji. Poziom poprawek bezpieczeństwa "1 września 2018" a ty jak masz w swoim telefonie?
Legend

@maxprzemoPoprawki są wydawane co kwartał a nie co miesiąc mój A6 2018 SM-A600FN też na dziś ma "1 września 2018"

Dla wersji od T-mobile aktulizacje były 20.05.2018,30.07.2018 i 05.11.2018 od premiery lada dzień będzie kolejna aktulizacja bezpieczeństwa. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Dla flagowych modeli poprawki są wydawane co miesiąc. Masz je wyszczególnione w zakładce "Current Models for Monthly Security Updates" https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb
Taki Galaxy A8 2018 dostaje aktualizacje co miesiąc.
Twój model jest w "Current Models for Quarterly Security Updates" czyli zgodnie z tym co napisałeś aktualizację dostajesz co około trzy miesiące. Masz aktualizację z 05.11.2018.
Mojego nie ma wcale na tej liście. I nie dostał jeszcze żadnej aktualizacji.
Legend

A od kiedy twój telefon jest  na Polskim rynku ? A czy aktulizacje bezpieczeństwa co miesiąc są dla ciebie bardzo ważne może zapytaj się jutro na infolini czy coś wiedzą na temat tel 22 607 93 33.

Explorer
Chciałbym się dowiedzieć czy ten model dostanie jakiekolwiek aktualizacje. Nie muszą być co miesiąc, mogą być co kwartał. A na dzisiaj nie ma żadnej informacji. Po prostu wygląda to tak jakby ktoś w Samsung Polska zapomniał że mają w ofercie taki model telefonu jak Galaxy A7 2018.
Superuser II
Superuser II

@maxprzemo proponuję wstrzymać się z tezą o braku aktualizacji. Od początku grudnia wydawane są aktualizacje dla urządzeń z multiCSC, więc niedługo pojawi się i dla XEO.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@maxprzemoJuż nie długo otrzymasz aktualizacje kwartalną z końcówką "1ARK3" a masz teraz "1ARIC

Explorer
@ Szewcu72 Nie rozumiem tylko dlaczego tego modelu nie ma w comiesięcznych aktualizacjach bezpieczeństwa? To taki A5 2016 dostaje do dzisiaj co miesiąc poprawki zabezpieczeń. A z Galaxy A7 jest problem żeby dostał kwartalną aktualizację.
Autorzy z największą liczbą like