Wsparcie

Open search

Galaxy A7 2018, a Galaxy A9...

Helping Hand
Według mnie jest mega dobrze jak na ten segment cenowy😁 i brak brandu daje ogromną różnicę.
Superuser I
Superuser I

@Alicja70, być może lepsze zachowanie baterii wynika bardziej z faktu przywrócenia ustawień fabrycznych (po zmianie wariantu telefon jest resetowany), aniżeli samego faktu zmiany wariantu oprogramowania

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand

Nie sądzę ponieważ po każdej aktualizacji robię ustawienia fabryczne więc na pewno  jest tak jak napisałam. To nie jest mój pierwszy telefon. Miałam tel. Samsunga i innych marek  z najwyższej, średniej i najniższej półki cenowej, a co za tym idzie jestem bardzo dobrze zorientowana w temacie😊

Legend

@Alicja70  A mówisz że masz dobry czas pracy na baterii na XEO to u mnie na brandowanym A6 2018 

Screenshot_20190128-202840_Settings.jpgScreenshot_20190128-202849_Device maintenance.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, przekonałaś mnie. Nie będę drążył tego tematu bo widzę, że jesteś w temacie 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand
To super tylko trochę mniej wymagający wyświetlacz i starsze podzespoły. Czy korzystasz z jakiejś opaski lub zegarka korzystającego na nonstopie z bluetooth? Bo u mnie tel. połączony jest na nonstopie z gear fit 2 pro i osiąga takie wyniki.
Legend

@Alicja70  Wpisz sobie w Google coś takiego "jakie aplikacje zużywają najwięcej baterii"

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, nie korzystam obecnie z żadnych akcesoriów noszonych. Na pewno stałe połączenie Bluetooth może wpływać na baterię. Należy jednak pamiętać, że połączenia Bluetooth od wersji 4.0 wzwyż zostały zoptymalizowane pod kątem oszczędzania baterii (Low Energy) czyli teoretycznie nie powinny znacząco zużywać baterii w telefonie.

Explorer

Witam.

Obecnie można kupić za 1500-1600 

TERAZ TO BARDZO POLECAM....

Apprentice

Mam A7 2018 za 1399 zł i A9 2018 za 1550 zł i dłużej na baterii pracuje A7 (bat.3300 mAh) a tak wogóle to najdłużej pracuje na baterii J7 2016 (bat.3300 mAh). Wszystko zalezy od stopnia użycia telefonu i zainstalowanych aplikacji (nie mówię o aplikacjach systemowych). I tak A7 2018 ma 323 aplikacje, A9 2018  ma 303 aplikacje, J7 2016 ma 256 aplikacji a ASUS Zenfone Max Pro M2 którego używam non stop ma 277 aplikacji. Wszystkie telefony poza J7 ładuję przeważnie co 2 dni, ASUS codziennie od około 50% pomimo że ma baterię 5.000 mAh, ale ta bateria to ściema - być może przyczyna leży w przywróceniu aplikacji i ustawień z A7 2018. Do tego ani A7, A9 i ASUS kupione celowo z Androidem 8, nie będę aktualizował do Androida 9, który powoduje wiele ograniczeń w użytkowaniu telefonów w tym nagrywanie rozmów, chyba że programiści wymyślą "coś" co pominie ograniczenia wprowadzone przez Google.

Autorzy z największą liczbą like