Wsparcie

Open search

Galaxy A7 2018, a Galaxy A9...

Legend

@Alicja70Myślałem że to będzie 2 /3 dni pracy na baterii 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

Po pierwsze to było na sofcie brandowanym i do tego była instalacja wszystkiego od podstaw. Sprawdzę drugi raz bo wczoraj  zainstalowałam bez brandu i zobaczymy jaka jest różnica.

Superuser II
Superuser II

@Alicja70 moja szkoła 

"...wczoraj  zainstalowałam bez brandu..." 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand
No ba proste @Szewcu72 😁
Legend

@Alicja70  Jest jakaś poprawa działanie czasu baterii na XEO ? bo umnie na brandowanym od T-mobile w A6 2018 jest 6/7 dni. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Helping Hand

Zdecydowana różnica jak na ten moment. Wiecej danych będę miała przy rozładowaniu do 6% jak ostatnio. Natomiast tak czy tak należy wziąć pod uwagę większy i o większej rodzielczości wyświetlacz, a co za tym idzie bardziej zasobo i energo żerny czyli jednym słowem wiecej energi zużywa. Atutem telefonu bez brandu jest większa ilość funkcji, które na sofcie brandowanym nie są dostępne, a w XEO już tak.

Superuser I
Superuser I

@Alicja70, byłbym zdziwiony gdybyś nie była zadowolona z przesiadki z A7 na A9. W końcu nowszy model posiada lepsze specyfikacje techniczne. Pytanie czy warto dopłacać blisko 1100 zł za A9? Chciałbym poznać Twoje zdanie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Helping Hand
Oczywiście, że warto. Zdecydowanie jest wszystko na plus
Superuser I
Superuser I

Dziękuję za informację. Twoja opinia może być przydatna dla osób, które będą się zastanawiać pomiędzy tymi dwoma modelami 

Helping Hand

Tak jest przy rozładowaniu do 15% i włączeniu oszczędzania baterii po zejściu do 15%. Podłączyłam do ładowania i przy 19% tak wygląda użycie jak na screnieScreenshot_20190128-133722_Settings.jpg

Autorzy z największą liczbą like