Wsparcie

Open search

Galaxy A6 oraz A6+, dyskusja o nowych telefonach z serii "A".

RadekK Moderator
Moderator

Cześć!

Jak zapewne wielu z Was wie, niedawno miała miejsce premiera nowych telefonów z serii A.

Mówię oczywiście o bohaterach tego tematu, modelach Galaxy A6 oraz A6+.

Poniżej zamieszczam najważniejsze informacje o telefonach.

samsung-a6.png

samsung-a6-plus.png

Co myślicie o nowych produktach? Jakie są Wasze pierwsze wrażenia?

Podzielcie się opinią.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

10 ODPOW. 10
Legend

Ja jestem posiadaczem właśnie jednego bohatera "A6 2018" i jestem bardzo z niego zadowolony mimo złych opinii w necie. Używam go 4 miesiące i jest naprawdę super.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

RadekK Moderator
Moderator

@vdsl2, co tu dużo mówić, przyzwoity telefon za rozsądne pieniądze Aby sprawował się jak najdłużej!

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Voyager

A6+ kupiłem listopad/grudzień za mniej niż tysiak. A6 poniżej 800 zł w listopadzie. Potem zacząłem czytać opinie. Niektóre trafne a niektóre bezsensowne. Fakt moim zdaniem aparat mógłby być lepszy. Ale nie można mieć wszystkiego. Ogólnie jestem zadowolony. Na moje potrzemy to aż nadto. A6+ wypada lepiej. Przy zwykłym użytkowaniu jako telefon + od czasu do czasu internet bateria trzyma ok 3 dni

First Poster

Hej

Słuchajcie, odebrałam właśnie telefon galaxy a 6 i przy pierwszym włączeniu pojawia się oczywiście jakiś hinduski język którego za cholerę nie mogę zmienić z menu. Tak jakby menu z językami w ogóle się nie rozwijało.

Miał ktoś z tym problem? :( 

Z góry dziękuję za odpowiedź!!!

Superuser I
Superuser I

@wroneczkakrk, bardzo dziwny problem. Po kliknięciu w aktualnie ustawiony język powinna pojawić się lista ze wszystkimi dostępnymi językami.

language.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@wroneczkakrk a gdzie kupiłeś ten telefon? Zachowanie wskazuje, że to model nieprzeznaczony na rynek europejski.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Telefon zakupiony w sklepie Sferis przez internet.

Pomogło włożenie polskiej karty SIM

I mąż jakoś ogarnął temat 

Dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że kiedyś ktoś skorzysta z mojego doświadczenia  

First Poster

No właśnie nie pojawiała się ...

Już na szczęście wszystko rozwiązane

Superuser II
Superuser II

@wroneczkakrk wszystko wskazuje na fakt, ze sklep sprowadza telefony z poza Europy. Problem może pojawić się w przypadku aktualizacji systemu. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like