Wsparcie

Open search

Galaxy A50 zakryj cały czujnik odcisku palca

First Poster

Witam, od paru dni nie mogę odblokować telefonu poprzez skaner lini papilarnych ponieważ wyświetla się komunikat zakryj cały czujnik odcisku palca. Próbowałem usunąć odcisk i dodać go na nowo lecz nie pomogło. 

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@FrugowyPotwor, na początek spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Rozumiem, że konfigurację nowego odcisku przechodzisz bez problemu, ale przy próbie odblokowania telefonu pojawia się komunikat? Czy w ostatnim czasie nakładałeś na wyświetlacz folię lub szkło ochronne?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Ponowne włączenie telefonu nie przyniosło efektu. Konfiguracja nowego docisku przechodzi bez problemowo, problem pojawia się przy próbie  odblokowanie. Zakładałem szkło  ale po zdjęciu go problem dalej występuje 

Superuser I
Superuser I

@FrugowyPotwor, spróbuj wyczyścić pamięć podręczną a jeżeli to nie pomoże to wykonaj hard reset. Pamiętaj aby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Daj znać czy udało się rozwiązać problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like