Wsparcie

Open search

Galaxy A50 wykryto wilgoć i połączono przez usb migająca informacja

Apprentice

Raz podczas włączania telefonu włączyłem przypadkiem tryb recovery Ale w opcjach wybrałem ponowne uruchomienie.

Apprentice

Właśnie restartowałem telefon 3 krotnie I problemy zniknęły ale niestety nie wiem na jak długo...Niestety po teście tzn podłączeniu go pod ładowarkę od razu pojawia się informacja o wilgoci. Po odlaczeniu informacja znika

Superuser I
Superuser I

@Gandiganda, podejrzewam usterkę sprzętową w Twoim telefonie, dlatego zasugerowałem wykonanie hard resetu. Komunikaty dotyczące wilgoci nie powinny się pojawiać w momencie kiedy port USB jest suchy. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wykonanie hard resetu to koniecznie daj znać czy problem ustąpił.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@nismo @Gandiganda  Mi również wygląda to na usterkę sprzętową.

Apprentice

Hard reset nie naruszy w żaden sposób warunków ubezpieczenia ?

Big Cheese

@Gandiganda  Nie

Legend

@Gandiganda  Nic się nie stanie nie naruszasz warunków ubezpieczenia czy gwarancji 

Apprentice

Witam ponownie. Po zrzuceniu miliona danych na karty pamięci oraz zrobieniu kopii zapasowych postanowiłem że zrobię hard reset. Telefon włączył się i na sekundę pokazał się komunikat w którym było coś w stylu " nie udało się przywrócić telefonu do ustawień fabrycznych" ale wyświetliła się konfiguracja wstępna ustawiłem telefon bez przywracania jakichkolwiek danych podłączyłem do ładowarki i niestety występuje ten sam problem. Ponadto mam wrażenie że telefon rozładowuje się dużo szybciej..... wersja oprogramowania aktualna A505FNXXU1ASE3

Superuser I
Superuser I

@Gandiganda, rozumiem, że problemy opisane w tym wątku nie zostały usunięte a dodatkowo bateria szybciej się rozładowuje? W takim wypadku konieczna będzie wizyta w serwisie.

Zastanawiam się jednak czy hard reset został wykonany prawidłowo ponieważ niepokoi mnie komunikat, który pojawił się na Twoim telefonie. Z której metody korzystałeś?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Skorzystałem z wipe data/Factor reset. Jest jeszcze jakaś inna opcja hard resetu o której nie wiem ? W godzinę czasu przy włączonej przeglądarce bateria z 36% padła do 25% gdzie wcześniej na maksymalnych ustawieniach w grach trzymała tyle samo. Telefon ładowany Był co 2 dzień 

Autorzy z największą liczbą like