Wsparcie

Open search

Galaxy A50 - Wifi się usypia po wyłączeniu ekranu

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @tomjag,

Odnośnie do komplikacji z bluetooth sprawdź poniższe rozwiązania:
1. Zresetuj moduł Bluetooth: Ustawienia -> Zarządzanie ogólne -> Resetowanie -> Zerowanie ustawień sieciowych.

2. Wykonaj "Wipe cache partition" z poziomu "Recovery Mode" z godnie z instrukcją:
Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

@RadekK  napisał(a):

Cześć @tomjag,

Odnośnie do komplikacji z bluetooth sprawdź poniższe rozwiązania:
1. Zresetuj moduł Bluetooth: Ustawienia -> Zarządzanie ogólne -> Resetowanie -> Zerowanie ustawień sieciowych.

2. Wykonaj "Wipe cache partition" z poziomu "Recovery Mode" z godnie z instrukcją:
Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny

Dziękuję pomogło i Wi-Fi też działa poprawnie po tych zabiegach

Legend

Jest nowa aktulizacja dla wariantu "XEO" A505FNXXU1ASD6

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

U mnie po 3 dniach użytkowania problem wrócił. Wykonałem ponownie operacje polecona przez RadekK, może znów będzie kilka dni spokoju...

Apprentice

Niestety u mnie po resecie ustawień oraz po Wipe cache partition też dalej wifi się rozłącza jak telefon poleży z wyłączonym ekranem :-(. Zresetuję do ustawień fabrycznych i zainstaluję wszysko po kolei, a nie z kopii z innego smartfona. Może wtedy się nie wykrzaczy to wifi. Mój syn ma taki sam telefon i jemu wifi działa, a jesteśmy podłączeni do tego samego routera. Może coś jeszcze wymyślicie? :-)?

Superuser I
Superuser I

@tomjag@Kamelia, na początek zaktualizujcie telefony do najnowszej wersji oprogramowania ASD6, o której wspomniał @vdsl2. Jeżeli problem będzie występował w dalszym ciągu to wykonajcie hard reset i nie przywracajcie kopii zapasowej. Dajcie znać czy to pomogło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

U mnie pokazuje że oprogramowanie jest aktualne. Czyżby nie było aktualizacji dla wersji która mam? Screenshot_20190509-061328_Software update.jpg

Superuser I
Superuser I

@tomjag, jeżeli telefon został kupiony u operatora sieci komórkowej to aktualizacje mogą pojawić się w późniejszym terminie. Więcej informacji znajduje się w tym artykule. Sprawdź jaki posiadasz wariant telefonu przechodząc kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Wersja opr. dost. Usług (oznaczenie widoczne na poniższym zrzucie w zielonej ramce).

Kod-CSC-Samsung-Galaxy.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Dziękuję. Mam wersje OPV niestety. Pozostaje czekać...

Superuser I
Superuser I

@tomjag, historię aktualizacji oprogramowania dla modelu A50 z sieci Orange (OPV) możesz sprawdzać na tej stronie. Z kolei aktualizacje dla telefonów kupionych w wolnej sprzedaży (XEO) znajdują się w tym miejscu. Nie zmienia to jednak faktu, że Orange z reguły posiada spore opóźnienie w udostępnianiu aktualizacji.

Autorzy z największą liczbą like