Wsparcie

Open search

Galaxy A50 - Wifi się usypia po wyłączeniu ekranu

Legend

Z jakie masz sieci ten telefon ? Jaki router operator ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Ja mieszkam w Niemczech i tutaj kupiłem w mediamarkt. A router mam z sieci Vodafone. Rozważam oddanie go spowrotem do sklepu. Niestety nie znam języka i też nie wiem czy w ogole jest możliwe zwrócenie pieniędzy. Telefon mam dosłownie 2 dni. 

Superuser I
Superuser I

@Kosiara, w sprawie zwrotu będziesz musiał dowiedzieć się w sklepie czy istnieje taka możliwość. Obawiam się jednak, że nie będzie takiej możliwości. W takim wypadku pozostaje skorzystanie z reklamacji z tytułu gwarancji lub rękojmi. W przypadku reklamacji nie musisz się spieszyć ponieważ masz dwa lata od momentu zakupu. Na Twoim miejscu zaczekałbym na kolejną aktualizację i dopiero wtedy podjął ewentualne kroki związane ze składaniem reklamacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Tak jak mówisz poczekam na aktualizację.  Powinna zaraz jakoś wyjść. Bo ta aktualna ma poprawki bezpieczeństwa z marca, a już mamy maj. Dam znać. 

Superuser I
Superuser I

@Kosiara, pamiętaj, że model A50 został zakwalifikowany przez Samsunga do kwartalnych aktualizacji bezpieczeństwa więc kolejne poprawki bezpieczeństwa zapewne pojawią się dopiero pod koniec tego kwartału. Dobra informacja jest taka, że poprawki błędów mogą pojawić się wcześniej. Niestety nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

Ja mam telefon 1 dzień- kupiony w polskim salonie Orange. To samo zauważyłam. Jak telefon leży to wifi się wyłącza. Poza tym widzę że bardzo szybko czerpie się bateria. Też mam A5 2017 i tam jak telefon leży nieużywany to wifi cały czas jest włączone i bateria tylko nieznacznie się czerpie. Coś jest nie tak z tym telefonem :( 

Superuser I
Superuser I

@Kamelia@Kosiara, Wasze telefony mają ten sam problem, ale jeszcze za wcześnie na stwierdzenie, że to bolączka wszystkich modeli A50. Tak czy inaczej warto zgłosić ten błąd za pomocą aplikacji Samsung Members.

Apprentice

@Kamelia Mogłabyś/mogłbys zgłosić ten błąd w aplikacji Samsunga members? Ja mam telefon z niemieckiej dystrybucji i każą pisać po niemiecku, a nie potrafię i obawiam się że z tłumacza nie wiele zrozumieja.

Superuser I
Superuser I

@Kosiara, mój niemiecki nie jest najlepszy, ale z pomocą tłumacza przygotowałem dla Ciebie gotowy tekst. Myślę, że możesz go skopiować w całości i wysłać za pomocą Samsung Members.

Guten Tag. Ich habe ein problem mit Wi-Fi. Wenn ich verwende die handy alles mit Wi-Fi ist OK. Leider wenn die handy ist ungebraucht Wi-Fi shaltes aus und es verbindet sich nicht automatisch. Nachdem muss ich manuell Wi-Fi shalten aus und wieder ein damit sie richtig funktonieren würde.

Apprentice
Mam ten sam identyczny problem z Wi-fi. Oprócz tego mam też problem z Bluetooth. Bluetooth nie uruchamia się. Gdy klikam ikonke włączającą Bluetooth telefon czeka na połączenie po czym ikonka pokazuje że Bluetooth jest wyłączony. Gdy uruchomię telefon ponownie to działa poprawnie przez jakiś czas później problem się powtarza i muszę znowu uruchomić telefon ponownie by użyć Bluetooth.
Autorzy z największą liczbą like