Wsparcie

Open search

Galaxy A5 2017 wyłączony ekran i Bluetooth

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

zaobserwowałem taką sytuację. Niezależnie czy mam włączone AOD czy też nie to przy odblokowywaniu odciskiem palca pojawia się na sekundę ikona Bluetooth na pasku powiadomień. Szukałem co może to powodować ale na nic nie wpadłem (zwiększenie dokładmości lokalizacji przy pomocy Bluetooth mam wyłączone). Ktoś coś może wie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager
Witaj @Bryk. Opisane przez Ciebie działanie może być spowodowane zewnętrznymi aplikacjami. Ze zgłoszeń klientów najczęściej wynika, że powodem takiej sytuacji jest aplikacja Yanosik. W tej sytuacji sugeruję wyłączenie opcji Yanosik Connect w ustawieniach aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
2 ODPOW. 2
Voyager
Witaj @Bryk. Opisane przez Ciebie działanie może być spowodowane zewnętrznymi aplikacjami. Ze zgłoszeń klientów najczęściej wynika, że powodem takiej sytuacji jest aplikacja Yanosik. W tej sytuacji sugeruję wyłączenie opcji Yanosik Connect w ustawieniach aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster
Potwierdzam. Po wyłączeniu w Yanosiku zniknęło miganie ikonki
Autorzy z największą liczbą like