Wsparcie

Open search

Galaxy A5 2017 wideorozmowy

First Poster

Witam. Posiadam A5 2017 i nie moge wykomac wideorozmowy. Nie mam nawet ikony do wideorozmowy ani nie moge znalesc zadnych ustawien z tym zwiazanych. 

17 ODPOW. 17
Voyager
Witaj @Niunio17. W przypadku urządzeń pochodzących z sieci operatorskiej wina może leżeć po stronie oprogramowania. Proszę o informację gdzie zostało zakupione urządzenie, wtedy będę mógł powiedzieć więcej na ten temat.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Pathfinder
Podbijam temat, tyllo u mnie jest to w przypadku A5 2016.
Observer

Aktywowałam usługę wideo rozmów w nju i mimo to podczas próby połaczenia nie mam mozliwości wyboru rozmowy wideo, telefon kupiłam w sklepie na allegro bez nakładki operatora. Przeszukałam ustawienia i również nie widzę opcji wideo.

First Poster

Witam również mam problem z videorozmowami mimo tego ze aktywowana jest ta usługa a telefon Został zakupiony u operatora orange wraz z podpisaniem umowy.... pomóżcie 

Legend

@Dejw  Trochę dziwne że nie ma tej opcji jaki masz dokładny model telefonu i jaką  masz wersje firmware ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Model telefonu to SM-A520F

Android 8.0.0

Samsung experience 9.0

Knox 3.1

Knox API lvl 25

Tima 3.3.0

Aktualizacja z 1 marca 2019

Legend

@Dejw  Czy masz włączone dane komórkowe lub WIFI ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Dane komórkowe i wifi caly czas włączone w domu korzystam wifi natomiast jak wychodze samo sie przełącza w siec komórkowa nic nie musze zmieniać dlatego też tego nie wyłączam 

Legend

@Dejw  A telefon jest od Orange ?

Autorzy z największą liczbą like