Wsparcie

Open search

Górne ikonki systemowe (Galaxy S8)

Superuser II
Superuser II

@kamil40013 tak jak po instalcji bety instaluje się specjalna wersja Samsung Members, tak po przejściu na oficjalną wersję powraca standardowa apka i nie ma już dostępu do forum testów.

Nie braliście nigdy udziału w testach? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, nie miałem jeszcze okazji zostać testerem. Miałem nadzieję, że uda mi się po zakupie Note9, ale niestety beta nie dotarła do Polski dla tego modelu. Może następnym razem się uda 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Big Cheese

Też nie miałem okazji zostać testerem bo zawsze byłem o jeden flagowiec do tyłu. Jak kupiłem S9+, to miałem przez 2 dni baner dotyczący bety, ale nie dołączyłem do testów. Zresztą, to już była końcówka testów.

Może w przyszłości odbędą się testy Androida 10, dla S9/Note 9 w Polsce, a jak nie, to się ogarnie S10.

Autorzy z największą liczbą like