Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Górne ikonki systemowe (Galaxy S8)

(Temat utworzony: 14-01-2019 12:28 AM)
10043 Wyświetlenia
Krzysiek96
First Poster
Opcje

Witam posiadam od bardzo niedawna samsunga galaxy s8 i bardzo mnie irytują ikonki systemowe na górnym pasku informujące o włączonym bluetooth czy nfc. Bluetooth mam cały czas włączony bo automatycznie łączy mi się z radiem w samochodzie i wiem o tym że jest włączony i nie potrzebuje tej ikonki i chciał bym ją ukryć tylko nie wiem jak 😕 . Moje pytanie jest takie czy da się ją ukryć z poziomu menu telefonu czy nie ? i jeśli tak to jak, bo niestety nie znalazłem w ustawieniach takiej opcji 😕

Pozdrawiam ! 

0 Like
61 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Również nie znalazłem takiej opcji. Obawiam się, że nie ma możliwości wyłączenia ikonki Bluetooth w momencie kiedy funkcja jest włączona.


0 Like
Krzysiek96
First Poster
Opcje
Jeśli tak jest to bardzo szkoda, bo w poprzednim telefonie jaki miałem z zielonym robotem była taka opcja w menu 😕
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Krzysiek96, wszystko zależy od nakładki producenta i możliwości jakie oferuje. Górna belka to pasek stanu i jedyne opcje jakie udało mi się znaleźć to możliwość wyłączenia wskaźnika baterii (Ustawienia > Wyświetlacz > Pasek stanu).


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Krzysiek96 mam dla ciebie pewne rozwiązanie. Nie jest to do końca to co chciałbyś uzyskać, ale działa podobnie. Może skorzystasz? Zajrzyj do tego tematu: Ukrywanie navibara oraz klawiszy funkcyjnych - zapobieganie wypalaniu się ekranu :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Krzysiek96
First Poster
Opcje

@nismo dzięki za próby pomocy, tyle to ja też znalazłem 😉

 

@Szewcu72 To też znalazłem sam, zanim dodałem posta ale niestety nie jest to satysfakcjonujące i bardzo by mnie to irytowało ja tylko chciałem ukryć bluetooth i ewentualnie NFC a reszta może zostać 😉

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tak miało być w Pie. Ikony BT i budzika nie wyświetlały się na górnej belce. Stawały się widoczne po jej rozwinìeciu. Było fajnie. Niestety beta testerom się to nie spodobało i ich wyświetlanie zostało przywrócone.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, właśnie rzuciło mi się w oczy w Note9 z systemem Android Pie, że ikonka Bluetooth pojawia się dopiero po zsunięciu górnej belki lub po podłączeniu urządzenia. Normalnie jej nie widać. Budzik jest przez cały czas.

 

Ikona-Bluetooth-Android-Pie.jpg


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 no to tu już całkiem pomieszali. :smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, rozumiem, że u Ciebie na wersji 2CSA2 ikonka BT jest widoczna przez cały czas?


0 Like