Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Górne ikonki systemowe (Galaxy S8)

(Temat utworzony: 18-01-2019 09:43 AM)
747 Wyświetlenia
Krzysiek96
First Poster
Opcje

Witam posiadam od bardzo niedawna samsunga galaxy s8 i bardzo mnie irytują ikonki systemowe na górnym pasku informujące o włączonym bluetooth czy nfc. Bluetooth mam cały czas włączony bo automatycznie łączy mi się z radiem w samochodzie i wiem o tym że jest włączony i nie potrzebuje tej ikonki i chciał bym ją ukryć tylko nie wiem jak 😕 . Moje pytanie jest takie czy da się ją ukryć z poziomu menu telefonu czy nie ? i jeśli tak to jak, bo niestety nie znalazłem w ustawieniach takiej opcji 😕

Pozdrawiam ! 

0 Like
61 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 tak, już w becie przywrócili wszystko na pasek. A mnie pasowło to że ikonek BT i budzika nie było.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, czyli są różnice w oprogramowaniu pomiędzy Note9 a S9/S9+. Pewnie to wyprostują w kolejnych aktualizacjach. Pytanie tylko w jakim kierunku.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Powinni dać możliwość wyboru tego, czy ikony mają się chować czy nie.


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, i to by było najlepsze rozwiązanie!


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 @kamil40013 problem w tym, że beta testerzy krzyczeli, aby przywrócić.

Ogólnie to od dawna nie podobają się mi nasze beta tesy. U nas tylko nie wielka część osób zgłasza błędy i propozycje, reszta najczęściej pyta gdzie "coś teraz jest, bo mu po instalacji bety zniknęło i nie może znaleźć". :face-with-rolling-eyes:

Ponadto, tak jak i u nas, zamiast sprawdzić czy jest już podobny temat, to zakładają setny o tym samym. 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, rozumiem, że testerom nowa opcja się nie podobała, ale głos normalnych użytkowników również jest ważny. Skoro chowana ikonka BT pojawiła się w Note9 więc możliwe, że nie zrezygnowali z tego pomysłu. Może celowo wprowadzili takie rozwiązanie w tym modelu i czekają na reakcję użytkowników :thinking-face:

 

Czy forum z wersjami beta jest ogólnodostępne czy tylko testerzy mają do niego dostęp?


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Tylko testerzy. Na czas testów zmieniana jest wersja apki SM i to przez nią masz dostęp do forum. Przy wcześniejszych betach był dostęp z poziomu desktopowej przeglądarki. Niestety w tym roku tylko z poziomu telefonu.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Szkoda, że nie jest ogólnodostępne bo chętnie zobaczyłbym wkład testerów w rozwój nowej wersji systemu :winking-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 a po co się denerwować :face-with-tears-of-joy::face-with-tears-of-joy::bear-face:

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Można prosić o jakiś zrzut ekranu jak wyglądało, to beta forum ?


0 Like