Wsparcie

Open search

Funkcje galeri w S8

First Poster

Mam pytanie odnośnie wbudowanej aplikacji Galeria w S8/S8+. W moim obecnym telefonie po włączeniu filmu jest parę potrzebnych opcji i chciałbym się upewnić czy są też w S8. Funkcje te to:

1.przesuwanie filmu bez używania paska filmu, w ten sposób [  ->  ]

2.regulacja jasności (po lewej) i głośności (po prawej) podczas oglądania filmu.

3. odtwarzanie filmu wraz z wyłączonym ekranem

4.opcje wyboru filmu czyli: po zakończeniu filmu 1 włącz film 2, po zakończeniu powrót do galeri, po zakończeniu odtwórz w powrotem ten sam film (wszystkie funkcje mają działać nawet z wyłączonym ekranem)

Od tych funkcji zależy czy moim następnym telefonem będzie samsung.

3 ODPOW. 3
Hotshot

@rar128bit  Jak dobrze pamiętam funkcje te są  nadal dostępne w Galaxy S8 w ustawieniach odtwarzacza wideo.

Superuser I
Superuser I

@rar128bit, sprawdziłem punkt po punkcie na telefonie S10+ i poniżej zamieszczam odpowiedzi. Dotyczy aplikacji Galeria Samsung.

1. Przesuwanie palcem w lewo lub w prawo pozwala na przewijanie filmu.
  2. Zarówno regulacja jasności jak i zmiana siły glosu jest dostępna podczas odtwarzania filmu.
  3. Po wyłączeniu ekranu film jest zatrzymywany.
  4. Nie znalazłem opcji, które umożliwiałyby ustawienie akcji po zakończeniu odtwarzania.

Być może istnieje możliwość zainstalowania aplikacji, z której obecnie korzystasz do przeglądania filmów, dzięki czemu uzyskasz dokładnie takie same możliwości na S8/S8+ jak na obecnym telefonie.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

Ad 3. Odtwarzanie filmu przy wyłączonym ekranie możliwe jest po włączeniu funkcji "Odtwórz tylko dźwięk"

Ad 4. Do wyboru są dwie opcje. Działają one po wyłączeniu ekranu pod warunkiem, że włączysz opcję "Odtwórz tylko dźwięk"

Screenshot_20190903-225710_Video Player.jpg

Autorzy z największą liczbą like