Wsparcie

Open search

Filtr wygładzający A7 2018

First Poster
Android 8.0.0 czyli chyba oreo🤣
Troubleshooter

@Dalia13  No to proponuję zaktualizować telefon do najnowszej wersji androida, wtedy problemy powinny ustąpić.

Big Cheese

@Dalia13, W takim razie sprawdź w ustawieniach czy nie masz dostępnej aktualizacji do Android Pie.

First Poster

@kamil40013  napisał(a):

@Dalia13, W takim razie sprawdź w ustawieniach czy nie masz dostępnej aktualizacji do Android Pie.

Aktualizacja oprogramowania nastąpiła 20.03.19, brak nowej aktualizacji.

Superuser I
Superuser I

@Dalia13, Twój telefon zapewne pochodzi od operatora sieci komórkowej i dlatego nie jest dostępna nowsza wersja oprogramowania. Sprawdź jaki posiadasz wariant telefonu przechodząc w telefonie kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Wersja opr. dost. Usług.

Kod-CSC-Samsung-Galaxy.jpg

Napisz jakie posiadasz oznaczenie w miejscu zaznaczonym zieloną ramką.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

@nismo  napisał(a):

@Dalia13, Twój telefon zapewne pochodzi od operatora sieci komórkowej i dlatego nie jest dostępna nowsza wersja oprogramowania. Sprawdź jaki posiadasz wariant telefonu przechodząc w telefonie kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Wersja opr. dost. Usług.

Kod-CSC-Samsung-Galaxy.jpg

Napisz jakie posiadasz oznaczenie w miejscu zaznaczonym zieloną ramką.

Takie samo oznaczenie jak w ramce. 

Telefon kupiłam w Media Expert.

Legend

@Dalia13  Pobierz aplikacje Smart Switch wersje na PC masz tutaj Klik i zobacz czy wykryje nową aktulizacje

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
A więc zrobiłam aktualizację do Android 9.0 A cholerny filtr jest nadal..
Superuser I
Superuser I

@Dalia13, czy sprawdzałaś zdjęcia z telefonu Galaxy A7 zamieszczone w recenzjach telefonu na różnych stronach? Może warto porównać i ocenić jakość zdjęć. Daj znać jak wypadają zdjęcia zrobione przez Ciebie na tle zdjęć znalezionych w internecie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like