Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A7] Filtr wygładzający A7 2018

(Temat utworzony: 29-04-2019 06:59 PM)
3181 Wyświetlenia
Dalia13
First Poster
Opcje

Hej, jak usunąć/zmienić w aparacie ustawienia tak by aparat sam nie używał do każdego rodzaju zdjęć czegoś w rodzaju beauty filtra.  Tym cholerstwem aparat niszczy mi wszystkie zdjęcia. Portrety wyglądają tragicznie, gładka twarz i jakieś cienie cholera wie skąd.

opcja:

ustawienia-aplikacje-aparat-pamięć-wyczyść dane i na to reset tel nie pomaga...

0 Like
18 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dalia13  Cześć. Zobacz po wejściu do aparatu w prawym górnym rogu jest ikonka różdżki, pod nią kryją się ustawienia związane z upiększaniem (Filtry oraz Uroda).

 

20190429_192052.jpg


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dalia13, Zajrzyj także do instrukcji obsługi na stronę 90 oraz 95.

 

W celu wyłączenia tej funkcij musisz kliknąć w to pole:

 

Screenshot_20190429-193413_Camera.jpgScreenshot_20190429-193427_Camera.jpg


Dalia13
First Poster
Opcje

Cześć,  źle oznaczyłam etykietę w poście chodzi mi o a7 2018, filtry mam wyłączone wszystkie(ta różdżka jest u mnie na dole i trochę inaczej wygląda opcja tych filtrów). A aparat mimo woli narzuca wygładzanie.  

Zdjęcia wyglądają źle nawet robione w funkcji PRO. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dalia13, spróbuj wyzerować ustawnienia aplikacji Aparat. Uruchom aparat, klinkij w ikonkę koła zębatego i wybierz z listy opcję Zeruj ustawienia.


0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@mirudo24  Czyszczenie danych aplikacji nie daje tego samoego efektu co zerowanie ustawień w aplikacji?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PrzemekM, podejrzewam, że to jest to samo, ale dla pewności zaleciłem wykonanie zerowania ustawień z poziomu aplikacji Aparat. Niestety nie mam więcej pomysłów odnośnie rozwiązania tego problemu. Pozostaje przywrócenie ustawień fabrycznych, ale czyszczenie danych lub zerowanie ustawień aplikacji Aparat powinno w zupełności wystarczyć :thinking-face:


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dalia13  napisał(a):

Cześć,  źle oznaczyłam etykietę w poście chodzi mi o a7 2018, filtry mam wyłączone wszystkie(ta różdżka jest u mnie na dole i trochę inaczej wygląda opcja tych filtrów). A aparat mimo woli narzuca wygładzanie.  

Zdjęcia wyglądają źle nawet robione w funkcji PRO. 


Na telefonie masz zainstalowany system Android Oreo czy Android Pie ? Wrzucone przez nas zrzuty ekranu dotyczą tego drugiego. W Oreo wygląda, to troszkę inaczej.


Dalia13
First Poster
Opcje

@mirudo24  napisał(a):

@Dalia13, spróbuj wyzerować ustawnienia aplikacji Aparat. Uruchom aparat, klinkij w ikonkę koła zębatego i wybierz z listy opcję Zeruj ustawienia.



 Niestety nie pomogło.

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Dalia13  Po tych czynnościach, które zaproponowaliśmy powinno pomóc ale skoro nie to zostało jeszcze tylko reset do ustawień fabrycznych.


0 Like