Wsparcie

Open search

Ekran - ikony się obniżyły

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, 

Mam problem z ikonami, ponieważ kiedyś tak nie miałem (załączam zdjęcia), teraz wszystko mi się obniżyło , kiedyś miałem przez chwilą włączone przyciski, i było jak na 1 zdjęciu, ale później wyłączyłem je na gesty. Teraz widzę, Że ikony się obniżyły w dół jak i na menu. Włączyłem z ciekawości przyciski, i wraz znikają mi nazwy aplikacji. Nigdy tak wcześniej nie było  I trochę się tScreenshot_20190713-032546_Samsung Experience Home.jpgBdz przyciskow kiedyśScreenshot_20190713-032614_Gallery.jpgZ przyciskami kiedyśScreenshot_20190713-032519_Samsung Experience Home.jpgTerazym nie pokoje, i uciążliwe jest to dla mnie. 

Najlepiej to chyba wygląda na tym zdjęciu, to wyższe aplikacje (tak było wcześniej) te niżej są teraz

Screenshot_20190713-034332_Samsung Experience Home.jpg

Dodam jeszcze, że rodzaj czcionki jest taki jaki był, nie jest zmieniona

Dodatkowo ekran zaczyna źle odbierać to, gdzie klikam. Coś mu odwala.  Dodaje, Że nigdy mi nie spadł, ani sie nie zamoczył

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@adiiik3  napisał(a):
Nic nie pomogło:(

W takim razie musisz czekać na kolejną aktualizację aplikacji Ekran startowy lub aktualizację do Androida 9.0. Możesz też przywrócić ustawieina fabryczne i nie aktualizować tej aplikacji.

Warto też zgłosić ten błąd dokładnie go opisując przez aplikację Samsung Members.

12 ODPOW. 12
Big Cheese

@adiiik3, Witaj. Czy możesz udzielić więcej informacji ? Jakiego telefonu dotyczy ten problem ? Czy w ostatnim czasie instalowałeś jakąś aktualizację systemu ?

First Poster
Samsung Galaxy A9 2018, właśnie Od marca czekam na aktualizację do Androida 9.0, ale mój operator sobie z tym zwleka. Więc nie robiłem żadnej aktualizacji.
Big Cheese

@adiiik3, Możesz sprawdzić jaką obecnie posiadasz wersję aplikacji "Ekran startowy" ?

First Poster

Screenshot_20190713-194022_Settings.jpg

Big Cheese

Według mnie zmiana ta mogła zostać spowodowana aktualizacją aplikacji Ekran startowy. Wersja, którą posiadasz (9.0.12.50) ukazała się 27 czerwca 2019 r. i Twój telefon niedawno musiał ją zainstalować.

exp.jpg

Możesz jedynie spróbować wyczyścić dane tej aplikacji i sprawdzić czy to coś zmieni.

A jak włączysz pzrzyciski nawigacyjne, to ikony się podnoszą do góry ?

First Poster

Tak, jest tak jak wcześniej, lecz znikają nazwy aplikacji20190713_212513.jpg

First Poster
Nic nie pomogło:(
First Poster
A co do aktualizacji 9.0 dostanę ją kiedyś w ogóle? Zważając na to, że telefon zakupiony został w plusie😞
Superuser I
Superuser I

@adiiik3, niestety nikt na forum nie posiada wiedzy odnośnie tego kiedy operator Plus udostępni aktualizację. Zerknij do tego wątku, w którym znajdziesz przydatne wskazówki odnośnie braku aktualizacji.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like