Wsparcie

Open search

Dzielenie Ekranu s10+

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam,

Chciałbym korzystać z dzielenie ekranu w s10. Zależy mi na tym aby obie aplikacje były jednocześnie aktywne, czyli pasek podziału jest niebiesku z każdej strony. Czy ktoś wie jak to ustawić/zmienić ? Obecnie albo górna albo dolna aplikacja jest aktywna, a ta druga 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Vamirs, Witaj na forum. Jakich aplikacji używasz w widoku podzielonego ekranu ? Sam system nie posiada takiej funkcji. Jedynie MultiStar z pakietu Good Lock posiada opcję, która pozwala na używanie dwóch aplikacji w widoku podzielonego ekranu bez ich pauzowania.

Screenshot_20191202-122155_MultiStar.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@Vamirs, Witaj na forum. Jakich aplikacji używasz w widoku podzielonego ekranu ? Sam system nie posiada takiej funkcji. Jedynie MultiStar z pakietu Good Lock posiada opcję, która pozwala na używanie dwóch aplikacji w widoku podzielonego ekranu bez ich pauzowania.

Screenshot_20191202-122155_MultiStar.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

First Poster

To było w pakiecie, standardowa instalacja.

Wiec to co standardowo na s10 było instalowane. Kupowane w x kom, wiec bez brandu operatora.

First Poster

Przyjacielu pomogło )

Superuser I
Superuser I

Cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Zachęcam do dalszych odwiedzin Community

Autorzy z największą liczbą like