Wsparcie

Open search

Dysk Samsung Cloud - S6

First Poster

Witam,

System pokazujesynchronizację danych, w tym zdjęć z dyskiem samsung cloud.

Jest informacja o ilości uzytych danych.

Natomiast, w "moje pliki" >>Dysk Samsung Cloud pokazuje brak plików

czy ktoś wie o co chodzi?

7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II
Mam tak samo. Ale nie wiem czy nie jest to spowodowane aktualizacją usługi. W chwili obecnej chmura wykorzystywana jest do przetrzymywania kopii telefonu w celu jej przywrócenia po ponownej konfiguracji. Trzeba zajrzeć do regulaminu usługi. Ostatnio mocna była promowana aplikacja od google, w ktorej to należy przechowywać zdjęcia.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Mick2000

Możesz sprawdzić zsynchronizowane zdjęcia z pozycji Galerii.

Galeria > Ustawienia > Widok usługi cloud.

@Szewcu72

W S9 po wejściu w Moje pliki > Dysk Samsung Cloud, wybierz Użycie chmury > Galeria.

Zdjęcia się pokażą.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser II
Superuser II
Dzięki za info. Problem w tym, że przy mojej ilości fotek i koniczności ich szybkiej obróbki, zrzucam je na zewnętrzny dysk fizyczny.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

witam,

a jak skopiować to co jest w chmurze?

nie chcę synchronizować wszystkich zdjęć, interesują mnie tylko niektóre...

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @olojen,

Jeśli chcesz pobrać poszczególne zdjęcia z chmury zrób to poprzez wersję przeglądarkową:
https://support.samsungcloud.com/

Pojedyńcze pliki w chmurze możesz pobierać poprzez Ustawienia -> Chmura i konta -> Samsung Cloud -> Po zalogowaniu się będzie dostępna zakładka "Dysk Samsung Cloud". Niektóre dane będą dostępne dopiero po włączeniu pełnej synchronizacji np. Galeria, dlatego czasem lepszym rozwiązaniem jest wersja przeglądarkowa.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED