Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Superuser I
Superuser I

@Beata881, jeżeli zależy Ci na szybkich aktualizacjach to zalecam zmianę wariantu. Z moim telefonem pojechałem do serwisu dzień po zakupie Gdybym pozostał na poprzednim wariancie to w dalszym ciągu oczekiwałbym na aktualizację Android Pie 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Pathfinder
Zebym wczesniej wiedziala ze tak trzeba zrobic to tez bym pojechala no ale coz nadrobie skoro nie mozna pobrac w Polsce tej wersji dla XEH
Legend

@Beata881 Tak właśnie kończą się okazje cenowe, a potem takie kwiatki, jak u Ciebie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Beata881, pamiętaj, że zmiana wariantu wiąże się z usunięciem wszystkich danych z telefonu. Przy okazji w serwisie zostanie wgrana najnowsza wersja oprogramowania 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Pathfinder
A czy można zrobić kopię danych z telefonu na kartę pamięci?
Big Cheese

@Beata881, Kopie zapasową najlepiej i najprościej jest wykonać programem SmartSwitch na komputerze.

Pathfinder
I czy trzeba wyciągać kartę pamięci i sim?
Big Cheese

@Beata881, Tak. Trzeba wyciągać przed odddaniem do serwisu.

Zajrzyj także do tego tematu:

https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Zanim-oddasz-telefon-do-serwisu/m-p/1628...

Superuser I
Superuser I

@Beata881, przydatne wskazówki dotyczące aplikacji Smart Switch znajdziesz w tym wątku.

Apprentice

Wychodzi na to, że w S9+ mam wariant XEU. Dzwoniłem do serwisu Samsunga, gdzie powiedzieli mi, że mogą mi zaktualizować do najnowszej dostępnej aktualizacji dla danego wariantu. Myślę, że sprostałbym samodzielnej aktualizacji/przerobieniu na XEO. Ale jak to jest wtedy z gwarancją?

Autorzy z największą liczbą like