Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Superuser II
Superuser II

@nismo zdarzyło się... 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@nismo Zdarza się tak jak napisał @kamil40013  jest to normalne zjawisko.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, muszę uwierzyć na słowo  Czyli warto od czasu do czasu podłączyć telefon i sprawdzić dostępność nowszej wersji w szczególności kiedy wiadomo, że zbliża się aktualizacja i pojawiła się już w innych krajach.

@vdsl2, teraz jak już wiem to będę sprawdzał co jakiś czas na Note9 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo  Kiedyś serwisy miały najnowsze softy do telefonów i nie były dostepne w sieci jak jest teraz.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Dostęp był cały czas, kto wiedział skąd i jak ten pobierał. Ale była niepisana zasada, że upubliczniane będą w dniu oficjalnego wydania. Można było bety pobrać, zrobić kontrolowany wyciek (oficjalne programy beta ruszyły później). Piękne czasy.  I wszystko było okey, puki nie dorwała się do tego młodzież i jakiś "ynteligent" nie opublikował za wcześnie. :(

Oj pamiętam jaki był krzyk jak Samsung przykręcił kurek.  Ale był płacz.  Chyba z pół roku było embargo.

Teraz większość serwisów trzyma się starej zasady i nie ma rozpowszechniania informacji skąd i jak. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

A u mnie jak zmieniali mi z opv na xeo w serwisie Samsunga 49 zł to nie zmienili tej ostatniej części i nadal mam opv czyli Orange,  ale jeśli to nie problem to niech sobie będzie

Pathfinder
A ja mam xeo i nie mam aktualizacji jeszcze
Big Cheese

@Beata881, Wejdź w Ustawienia --> Telefon - informacje --> Informacje o oprogramowaniu i wstaw pełny zrzut ekranu z tego miejsca.

Pathfinder

Screenshot_20190222-074432_Settings.jpg

Screenshot_20190222-074440_Settings.jpg

Superuser I
Superuser I

@Beata881, Twój telefon posiada wariant XEH a nie XEO. Z tego powodu nie otrzymałaś jeszcze aktualizacji. Gdzie kupiłaś telefon?

@Fixfan, ostatnie oznaczenie to pochodzenie telefonu. Nie ma ono żadnego wpływu na odbieranie aktualizacji oprogramowania. Może zostać OPV 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like