Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Superuser I
Superuser I

Czyli jest możliwość zmiany ostatniego oznaczenia. Zawsze myślałem, że jest to niezmienialne.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@kamil40013, też tak myślałem do momentu wizyty w serwisie Samsung 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

@whatsup1981 @nismo muszę Was zaskoczyć. Ostatnią pozycję również da się zmienić. 😎😉👍

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, to kolejne zaskoczenie. Tak czy inaczej ostatnie oznaczenie nie ma żadnego wpływu na odbieranie aktualizacji więc tak na prawdę może pozostać niezmienione 

Legend

Ostanio dla mojego modelu A6 2018 nie było możliwości pobrania bezpośrednio przez telefon wersja A600FNXXU3ASA4  ale pobrablem przez smart switch

Screenshot_20190214-232924_Settings.jpgScreenshot_20190214-232930_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, aktualizacja 3ASA4 pojawiła się dopiero wczoraj dla Twojego telefonu. Tak czy inaczej powinna być dostępna z poziomu ustawień telefonu.

Legend

@nismo  Według mnie była już dostępna 12.02 2019 tak samo była widoczna samfirm czy smart switch

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, Czasami tak jest, że aktualizacja najpierw dostępna jest przez Smart Switch, a dopiero później pojawia się w OTA. Ostatnio tak miałem z aktualizacją do A5 2016.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, bardzo możliwe. Zasugerowałem się stroną z oficjalną listą zmian a tam z reguły pojawia się informacja dzień lub dwa po udostępnieniu aktualizacji 

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, nie wiedziałem, że aktualizacja może w pierwszej kolejności pojawić się w aplikacji Smart Switch. Wydaje mi się, że w przypadku Galaxy S8+ oraz obecnie Note9 nigdy się coś takiego nie zdarzyło.

Autorzy z największą liczbą like