Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Hotshot

Cześć @beka0,

Opisane przez Ciebie zachowanie jest całkowicie normalne dla telefonów z brandem. Najwyraźniej operatorzy wychodzą z założenia, że internet przez sieć komórkową nie jest wystarczająco stabilny, aby pobrać sprawnie i bez błędów plik aktualizacji. W tym przypadku żaden pakiet po drodze nie może się "zgubić" ponieważ może to skutkować komplikacjami podczas procesu aktualizacji.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Superuser I
Superuser I

@RadekK, też na początku zrozumiałem, że @beka0 ma problem z pobraniem aktualizacji za pomocą danych komórkowych. Jednak problem polega na tym, że w tym wypadku nie jest widoczna aktualizacja przy połączeniu Wi-Fi 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

@nismo, racja. A to ciekawostka. Z taką sytuacją się nie spotkałem i nie potrafię tego wyjaśnić. Bardzo możliwe, że po aktualizacji wszystko wróci do normy

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED