Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

First Poster
Dziękuję bardzo za pomoc i podpowiedzi. Pozdrawiam.
First Poster
Jeszcze jedno pytanie, ściągnąłem za pomocą SamFirm nowy czysty obraz XEO dla mojego modelu, zrobiłem wszystko zgodnie z intrukcją znależioną na forum...odpaliłem Odin wrzuciłem po koleji

BL

AP

CP

CSC oraz PIT zanaczone opcje Auto Reboot =>Re-Partition=>F.Reset Time ale wyskakuje błąd Re-Partiton faild, sprawdzane na Odin wersja 3.13.1 oraz 3.12, telefon wprowadzany w tryb download vol - + home + power, ściągnięte stery ze strony Samsunga (bez nich w Odin nie widziało telefonu) jakieś może wskazówki co mogę robić źle??
Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, na oficjalnym forum nie udzielamy porad związanych z aplikacjami, które mogą naruszać warunki gwarancji. Poczekaj cierpliwie. Podejrzewam, że ktoś się zgłosi do Ciebie na PW.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
ok, rozumiem, dziękuje za odpowiedź.
First Poster

@nismo a powiedz mi proszę, czy w serwisie ze względu na pochodzenie mojego telefonu, które rozszyfrowałeś jako Zjednoczone Emiraty Arabskie nie odmówią mi instalacji oprogramowania?? z góry dziękuje za odpowiedź.

Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, pochodzenie telefonu nie powinno mieć znaczenia. Przynajmniej nie spotkałem się z odmową wykonania usługi z tego powodu. Usługa jest odpłatna i nie powinno być żadnych problemów ze zmianą wariantu. Jeżeli się zdecydujesz to daj znać czy wszystko się udało.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Niestety w serwisie w Krakowie otrzymałem informację że nie mają autoryzacji do zmiany softu w telefonach z dystrybucji nie europejskiej, i pozostaje cyt." Wybór nie autoryzowanego serwisu"....podobno w każdym serwisie Samsunga usłyszę to samo. Telefon dokładnie otrzymałem informację że pochodzi z Korei.
Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, jestem zaskoczony. Widocznie do tej pory użytkownicy, którzy szukali pomocy na forum posiadali telefony z europejskiej dystrybucji i dlatego nigdy nie było problemu ze zmianą wariantu. Przykro mi, że nie udało się załatwić sprawy w oficjalnym serwisie. Niekiedy telefony kierowane na inne rynki niż europejski posiadają nieco inną specyfikację techniczną i obawiam się, że w takim wypadku może okazać się, że zmiana wariantu na XEO będzie niemożliwa. Pozwolę sobie zawołać użytkowników @Szewcu72 oraz @vdsl2. Może będą w stanie udzielić więcej informacji w tym temacie.

Legend

@MarcinS_83  Czy telefon jest widoczyny w aplikacji Smart switch na PC? 

https://www.samsung.com/global/download/smartswitchwin/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
@vdsl2
Na chwilę obecną nie, gdyż wysypał się system całkowicie i wchodzi tylko w download. Zanim wchodzę w download pokazuje się trójkąt z informacją o podłączeniu do Smart switch ale telefonu nie widzi.
Autorzy z największą liczbą like