Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Superuser II
Superuser II

@MarcinS_83 czy telefon był wcześniej (gdy był sprawny) podpinany pod kompa, czy doinstalowały się sterowniki?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Sterowniki ściągałem że strony Samsunga i instalowałem samodzielnie.
First Poster
Jeżeli dysponuję ktoś wiedzą i możliwościami aby pomóc w tym temacie a w jakiś sposób narusza to politykę forum,bardzo proszę o kontakt na priv. Z góry dziękuję.
Superuser II
Superuser II

@MarcinS_83 napisz do mnie, porozmawiamy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem, po dokładnej i spokojnej bez nerwów analizie screen'ów oraz po dyskusji z serwisantem z Samsunga okazało się że rzeczywiście telefon jest z Korei dokładnie model SM-N950N, więc co za tym idzie nie ma możliwości wgrania XEO, został zastosowany dedykowany SKC....telefon żyje, więc to najbardziej cieszy.
Mam możliwość odesłania tego modelu do sprzedającego i mogę ubiegać się o wymianę na wersję Europejską...teraz pytanie oprócz braku wsparcia aktualizacji co za tym idzie aktualizowanie we własnym zakresie czy czymś jeszcze (chodzi o software) różni się ta wersja od Waszych? pytam, gdyż nie wiem czy bawić się w zamiany, wymiany, odsyłania itd a nie mam pewności że dostanę dobrą wersję...

I jeszcze pytanie jedno, wcześniej miałem wersję XEO/XEO/SKC natomiast teraz mam wersję SKC/SKC/SKC jak ewentualnie uzyskać poporzednią wersję??

Jedynie czego nie mam to Języka Polskiego.....więc ktoś musiał coś ostro grzebać we wcześniejszej wersji orogramowania że pokazywało język Polski..no chyba że jest możliwość jakoś dogrania??

Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie odesłanie telefonu do sprzedawcy. Skoro w telefonie był już wgrany język polski to zapewne istnieje metoda aby to zrobić ponownie. Obawiam się jednak, że po takiej zmianie nie będziesz otrzymywał żadnych nowych aktualizacji a przy okazji mogą się pojawić inne problemy. Możesz pozostać przy wariancie SKC z językiem angielskim i otrzymywać nowe aktualizacje lub zwrócić się do sprzedawcy. Zmiany języka raczej nie brałbym pod uwagę. Daj znać jaką podjąłeś decyzję.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Decyzja zapadła o zwrocie,nie będę się męczył i kombinował, zresztą na aukcji był podany model N950F więc jest to wprowadzanie kupującego w błąd. Mam tylko nadzieję że nie będą robić problemu przy zwrocie ze względu na wygrane prze ze mnie oprogramowanie. Szkoda tylko że sprzedający żeruje na nie wiedzy ludzi którzy kupują taki telefon, nie mając pojęcia że jest to zupełnie inny model niż podany w aukcji.....jak by mnie nie zdziwił brak aktualizacji i nie zaczął bym szukać to pewnie też nie byłbym świadom że zakupiłem model N950N a nie N950F.
Highlighted
Superuser I
Superuser I

@MarcinS_83, na Twoim miejscu podjąłbym dokładnie taką samą decyzję. Towar jest niezgodny z umową więc powinni bez problemu przyjąć telefon i przeprosić.

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
witam ja mam nastepujace pytanie,posiadam samsunga galaxy A50 ktorego zakupilem na raty w plusie,chodzi mi o to ze przez wifi aktualizacje nie sa wykrywane a przez dane komorkowe sa,dlaczego tak jest?
Superuser I
Superuser I

@beka0, nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem. Jeżeli występują problemy z pobieraniem to najczęściej w przypadku korzystania z danych komórkowych. Jeżeli nie chcesz pobierać aktualizacji za pomocą sieci komórkowej to spróbuj pobrać za pomocą komputerowej aplikacji Smart Switch. Daj znać czy się udało. Niestety nie wiem dlaczego Twój telefon nie chce pobierać aktualizacji za pomocą Wi-Fi.

Autorzy z największą liczbą like