Wsparcie

Open search

DUŻA aktualizacja Gear S3 - nr: R760XXU2CQK3/R760OXA2CQK3/R760XXU2CQK3

Superuser II
Superuser II

Pragnę wam przekazać "dobrą wiadomość". Dzisiaj została wydana duża aktualizacja dla zegarków Gear S3 - 258.53 MB. Oznaczona numerem: R760XXU2CQK3/R760OXA2CQK3/R760XXU2CQK3

Co przynosi? Nowe funkcje i pocje, nowy interfejs, odświeżone menu i ikony. 

Jedną z ciekawszych funkcji jest przełączenie smartwatcha w tryb tylko zegarek i bateryjka powinna wystarczyć nam na prawie miesiąc korzystania z zegarka.

Więcej info na ząłaczonych grafikach.

Przed aktualizacją samego zegarka powinna się wam zaktualizować aplikacja Samsung Gear.1.png2.png1.png2.png3.png

Niestety, nie ma róży "bez ognia" jak powiedział kalsyk

Po uaktualnieniu usunęło mi część moich tarcz. Tych, które testuję przed wrzuceniem do sklepu. Nie wszystkie, częś mi zostało. Nie wiem czy spowodowane jest to podwyzszeniem wersji Tizena, czy...?

Nowłasnie nie mam pojęcia, ale myślę, że to główny powód, ponieważ nie mogłem równiez przywrócić kopi zapasowej. Co wskazuje na fakt dużych zmian i być może braku wstecznej zgodności.

Ja ogólne przyjałem aktualizację na plus. Duże odswiezenie interfejsu, sporo nowych funkcji i opcji oraz fakt, ze zmusiło mnie do zrobienia porządku na zegarku. Przywróciłem go do ustawień fabrycznych i skonfigurowałem od nowa.

Nie macie pojęcia jaki można mieć bałagan, gdy tworzy się tarcze i trzeba je testować.

No właśnie, tarcze... dodano opcję udostępniania posiadanych tarcz na inny zegarek za pośrednictwem wiadomości.

Jeżeli uwazacie ze jakaś funkcja jest goda opisania, zaprezentowania to piszcie w tym temacie. Jeżeli pojawią się jakieś błędy lub problemy z obsługą nowego interfejsu również piszcie. Wpólnie będziemy je rozwiazywać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like