Wsparcie

Open search

Czujnik zbliżeniowy Galaxy A70

First Poster

Witam,

Kupiłem ostatnio Galaxy A70 i mam pewien problem. Po odebraniu połączenia ekran się wygasza ale gdy odsunę telefon od ucha wyświetlacz się automatycznie nie podswietla muszę to zrobić przyciskiem zasilania. Można to jakoś ustawić, żeby po odsunięciu od ucha wyswietlacz automatycznie się włączał?

2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

Witaj @voolier. Problem występuje od nowości czy pojawił się po jakimś czasie? Masz na telefonie dodatkową ochronę w postaci folii lub szkła?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@voolier, Witaj na forum. Na początek warto sprawdzić czy czujnik zbliżeniowy działa poprawnie.

Telefon --> *#0*# --> Sensor --> Dłonią zakrywasz górną cześć telefonu. W przypadku zbliżenia telefon powinien zacząć wibrować i świecić się na zielono.

Screenshot_20190530-195906_HwModuleTest.jpgScreenshot_20190530-195909_HwModuleTest.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like