Wsparcie

Open search

Co zrobić gdy zapomnę wzoru odblokowania ekranu?

Apprentice

Twoja odpowiedź jest skierowana do? 

Superuser II
Superuser II

Do Wojtek_Sz. Post poprzedzający mój wpis.

KamilWarschau, w przypadku Twojego problemu możesz postąpić podobnie, ale z kontem google. Oczywiście musisz zapewnić yurzadzeniu transmisję dancych. Jezeli nie przez WiFi to może pakietową.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Observer

Chciałem zapytać, czy jeśli taki down jak ja wyłączy telefon, do którego nie pamięta hasła to czy jedynym wyjściem jest udanie się do serwisu? Mam bloka na odcisk palca, ale przy wyłączeniu muszę podać wzór. Help!

Superuser I
Superuser I

@Ebay_05, zerknij do tego wątku i daj znać czy wskazówki tam podane rozwiązały Twój problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Observer

@kasiaa  napisał(a):

Jakie są jeszcze możliwości odblokowania telefonu, Samsung Galaxy S7 Edge,  jesli niestety telefon nie zostal wcześniej zarejestrowany na koncie Samsunga, a po 5-krotnym narysowaniu wzoru odblokowania ekranu, nie pojawia się opcja Odblokuj przez Google?? Prosze o pomoc.

Legend

@Skiter  Przez konto Google możesz wykasować dane z telefonu ale nie odblokujesz blokady ekranu 

https://support.google.com/accounts/answer/6160491?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer

co zrobic jak zapomne wzoru blokady na samsung a52017

Legend

@andzia_mysz  Wszystko możesz zrobić za pomocą https://findmymobile.samsung.com/

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like