Wsparcie

Open search

Co kupić? S8 czy S10e

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam co kupic nowy s8 za 1650 lub s10e za 2150 co jest lepsze. Czy sie jeszcze s8 opłaci

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Arek30, również skłaniałbym się ku nowszemu modelowi. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na zdjęciach to zachęcam do przejrzenia artykułów w sieci, gdzie znajdziesz zdjęcia wykonane tymi telefonami, opinie oraz recenzje. W ten sposób łatwiej będzie podjąć decyzję. Warto również podkreślić to co napisał @kamil40013. Modele Galaxy S8 są już na końcu drogi wsparcia i raczej nie otrzymają kolejnej dużej aktualizacji Android Q.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
9 ODPOW. 9
Superuser I
Superuser I

@Arek30, witaj na forum. Na początek sugeruję żeby zmienić tytuł wątku ponieważ niewiele mówi o jego zawartości. Co do Twojego pytania to musisz określić co jest dla Ciebie najważniejsze w telefonie. Czy będziesz wykonywał dużo zdjęć, czy zależy Ci na aktualizacjach systemu, czy wygląd ma znaczenie i tak dalej. Dopiero jak określisz swoje potrzeby to wtedy będziemy w stanie lepiej doradzić.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Przewaznie do zdjęc chce duzo pstrykac. Z tego co woem to s8 i s10e jest fmdobrym flagowcem do zdjęc

Big Cheese

@Arek30, Na Twoim miejscu wybrałbym S10e ze względu na wsparcie oraz nowsze podzespoły. Jeżeli chodzi o kupno S8 z polskiej dystrubucji u oficjalnego partnera, to będzie ciężko ponieważ jest już wycofywany ze sprzedaży.

2.PNG1.PNG

Superuser I
Superuser I

@Arek30, również skłaniałbym się ku nowszemu modelowi. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na zdjęciach to zachęcam do przejrzenia artykułów w sieci, gdzie znajdziesz zdjęcia wykonane tymi telefonami, opinie oraz recenzje. W ten sposób łatwiej będzie podjąć decyzję. Warto również podkreślić to co napisał @kamil40013. Modele Galaxy S8 są już na końcu drogi wsparcia i raczej nie otrzymają kolejnej dużej aktualizacji Android Q.

First Poster
Ja telefon chce kupic w centrum handlowym na wyspach z telefonami skoro jest s10e juz 2150 to się opłaci. W sklepie chcą za niego 3200. No rzeczywiscie s8 jest ciezko dostac. A s10e w sklepach pociągne jakis dobry rok
Superuser I
Superuser I

@Arek30, czyli rozumiem, że decyzja została podjęta. Daj znać po zakupie czy jesteś zadowolony z nowego telefonu 

First Poster

Jak narazie zbieram kase ten telefon nawet w swięta moge kupic . A narazie mam a6 plusa. Dobry telefon ale co do zdjęc tragedia 

Big Cheese

@Arek30  napisał(a):
Ja telefon chce kupic w centrum handlowym na wyspach z telefonami skoro jest s10e juz 2150 to się opłaci. W sklepie chcą za niego 3200. No rzeczywiscie s8 jest ciezko dostac. A s10e w sklepach pociągne jakis dobry rok

Pamiętaj tylko, że kupując telefon poza autoryzowanymi dystrybutorami Samsunga tracisz możliwość skorzystania z promocji odkupu i ubezpieczenia wyświetlacza. Smartfon może też pochodzić z innej niż polskiej dystrybucji.

First Poster

Wiem ale mam a6 plusa z tego sklepu i telefon jest originalny bo sprawdzałem i przez rok czasu nic się nie dzieje. A bateria po prostu mega jestem zadowolony ze kupiłem telefon w takich sklepach. A odkupem nigdy się nie interesowałem po za tym mam taniej niz u producenta

Autorzy z największą liczbą like