Wsparcie

Open search

Ciągłe " plumkanie " Samsung S7 Edge

First Poster

7 ODPOW. 7
First Poster

Od dwoch dni mam problem , a mianowicie podczas korzystania telefon ciągle mi plumka , wydaje dzwiek powiadomienia podlaczenia ładowarki . Co moze byc przyczyną ? Nie wiem czy wysyłac go do reklamacji .

Superuser II
Superuser II
@Agnes32
Czasami trudno pomagać, gdy nie zna się urządzenia na którym występuje problem. Ty wiesz bo to masz, my raczej nie zgadniemy co masz.
Co do plumkania. Próbowałaś uruchomić telefon ponownie? Co się dzieje gdy kabel ładowarki jest w pięty w telefon, czy nadal "plumka"? Czy do ładowania używany był oryginalny zestaw? Czy ktoś przez przypadek nie próbował wpiąć odwrotnie wtyczki USB? Pytam bo nie znam modelu.

Spróbuj wyczyścić port USB w telefonie. Delikatnie go przedmuchaj, przetrzyj ręcznikiem papierowym nasączonym wysokoprocentowym alkoholem (nie wódką). Zrób to bardzo ostrożnie i delikatnie. Po przemyciu znów przedmuchaj, najlepiej skorzystać ze sprężonego powietrza w małej dawce.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Racja , nie napisalam 😂😂😂 samsung galaxy s7 edge .podczas ladowania nie wiem bo wtedy nie korzystam z tel. Tak juz go włączałam i wyłączałam , zamknełam wszytkie aplikacje , przeskanowałam antywirusem i dalej jest problem. Ładowany jest oryginalnym zestawem. 

Superuser II
Superuser II
To sprawdź co się dzieje w trakcie ładowania. Wykonaj czyszczenie portu tak jak napisałem. I daj znać.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Zrobiłam wszytko jak pisałeś, dziś już nawet przywrociłam ustawienia fabryczne i już przy uruchamianiu pierwszym plumkał jak wariat , problem z podpietą ładowarką jest ten sam😔😔😔😔

Superuser II
Superuser II
To oznacza, że uszkodzeniu uległ moduł USB. Oby nie na skutek zalania. :(
Nie pozostaje nic innego, jak kontakt z serwisem.

Highlighted
New Member

Ja mialem ten sam problem w tym samym modelu. Jak ktoś chce jeszcze rozwiązać ten problem to już mówie. Wystarczy wyłączyć moduł NFC i plumkanie znika 🙂 Wynika to z tego ze zapewne masz za etui schowaną jakąś karte lub np bilet miejski.

Autorzy z największą liczbą like