Wsparcie

Open search

Cashback Samsung S8

First Poster

Witam mija miesiac od kupienia s8 w sieci euro-agd. Telefon zarejestrowany itd miała  kupon pierwszy o dopłate za sprzedaz telefonu ale nie korzystałem ..W zeszłym tygodniu otrzymałem kupon na zwrot 300zl i jest tam opcja skopiuj do schowka więc myślę że to jest kod do bankomatu po uprzednim wprowadzeniu Numeru pin który rzekomo miałem dostać  na adres email bo z tego wynika treść tego kuponu .Od dzisiaj jest aktywny moj kupon a jak numeru pin na email nie miałem tak nie mam...A godziny mijają chyba że na tym kuponie jest ten numer pin..A nie w emailu będzie.  Może ktoś to wytłumaczyć?

4 ODPOW. 4
Legend

@Sebastian85Poczytaj sobie cały temat tutaj

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Czytałem to..I ja mam.kupon itd i wgl ale nie dostałem emaila  z pinem A jak wysłałem na ten email to odpowiedź dostalem skrzynka nieobslugiwana promocja zakończona ale jak może tak być skoro telefon mam zakupiony miesiac temu gdzie promocja była i kupon mam A pinu brak. I co dalej? Bo to jest jawne oszustwo. 

Legend

Masz tutaj regulamin  a promocja jeszcze jest do dnia 18.11.2018

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Dziękujemy za przesłanie informacji. Niestety skrzynka mailowa nie jest obsługiwana - promocja została zakończona.

W przypadku zgłoszenia dotyczącego aktualnej promocji prosimy o kontakt pod właściwy adres mailowy promocji:

cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com
cashbackS8@oexebusiness.com
promocjaS9wplus@oexebusiness.com

Autorzy z największą liczbą like