Wsparcie

Open search

Cashback S8/S8+ 10.2018

First Poster

Czy ktoś uczestniczący w najnowszej edycji promocji zwrotu 500zl za S8 i S8+ otrzymał już kod? 

15 ODPOW. 15
First Poster

Kupiłem S8+ 26.10.2018 i dzisiaj otrzymałem kod.

First Poster

ja otrzymalem kod ale nie dostalem nadal PIN-u. dostaje za to od organizatora maile, ze musze wypelnic wszystkie dane osobowe takie jak imie i nazwisko. Mam wszystko wypelnione, nawet pobralem z samsung members plik z danymi ktora samsung na moj temat posiada i wszystko tam jest.

Voyager

Cześć @Krzysiek3,

Zaloguj się tu i jeszcze raz edytuj dane. To samo zrób w aplikacji Members, a potem zrestartuj telefon.

Dodatkowo, sprawdź, czy masz oznaczone zgody marketingowe poprzez: Members > Menu boczne > Ustawienia > Powiadomienia > Materiały marketingowe (muszą być włączone).

First Poster

@EwelinaW, mam wszystko zaznaczone, zgoda na materialy marketingowe jest

Aktualizowalem dane zarowno z poziomu telefonu jak i linka który podesłałas - juz ponad tydzien temu po pierwszym mailu o tresci identycznej jak dzisiejszy mail. Telefon resetowany w weekend oraz dodatkowo dzisiaj.

Capture.PNGScreenshot_20181120-132254_Samsung Experience Service.jpgCapture1.PNG

Voyager

@Krzysiek3 w takim razie zrób screeny na panelu głównym Members, gdzie ten wita Cię pełnym imieniem i nazwiskiem.

Dodatkowo, zrób screen, że zgody marketingowe są oznaczone, ale w ustawieniach samej aplikacji, nie konta Samsung. W tym wątku zobaczysz, jak wygląda ścieżka oznaczenia zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych oraz sama zakładka.

Wykonane screeny prześlij w odpowiedzi do administratora. Trzymam kciuki, żeby się udało.

First Poster

Dziekuje! 

wyslac to do administratora konkursu czy spolecznosci samsung? 

Voyager

@Krzysiek3 wyślij bezpośrednio do administratora, bo to on zarządza wydawaniem kuponów. Łap adres mailowy: galaxyS8@oexebusiness.com

Pamiętaj też o dołączeniu zdjęcia dowodu zakupu, numer IMEI oraz adresu email konta Samsung. Przyspieszy to weryfikację  

New Member

Wiadomość z kodem pin nie przyszła na skrzynkę w kolejną środę od aktywacji. Czy mam czekać czy kontaktować się z organizatorami ?

Dziękuje za wszelką pomoc

Legend

@Janek16Możesz poczekać do końca dnia może otrzymasz pin. A jakiej potrzebujesz od nas pomocy jak możemy Ci pomóc ?

A poza tym takich tematów "CASHBACK SAMSUNG S8" jest masa można dopisać się i poczekać na odpowiedź 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like