Wsparcie

Open search

Cashback Euronet Galaxy a7 2018

Superuser II
Superuser II

@maxprzemo coś kiepsko idzie Ci czytanie. Zawsze jest wzmianka, że promocja trwa od - do lub do wyczerpania puli nagród, w zależności od tego które zdarzenie wystąpi pierwsze.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
DamianK Moderator
Moderator

@maxprzemo komunikat na zdjęciu z pierwszego postu w tym temacie nie oznacza, że kupony skończyły się permanentnie.

Zainteresowanie promocjami cashback w przypadku Samsungów jest spore na tyle, że partner promocji, który zajmuje się nią od strony technicznej - firma OEX E-Business musi uzupełniać pulę kodów czasem nawet kilka razy w trakcie trwania takiej oferty. Wszyscy, który zmieścili się w regulaminowym okresie zakupu i aktywacji telefonu z promocji skorzystają.

Zazwyczaj wystarczy po prostu poczekać, a profilaktycznie można zgłosić reklamację.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Explorer

20181221_144901.jpg  

Dostałem kod ale nadal nie da się wypłacić gotówki. Kod ważny do 26.12.2018. 

Superuser II
Superuser II

Wyślij więc maila z reklamacją z załączonym zdjęciem, aby przesunąć swój termin realizacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Okres świąteczny. Wszyscy na urlopach. Już to widzę jak mi ktoś do 26.12 odpisze 

Superuser II
Superuser II

@maxprzemo Ważne, że zgłosiłeś/zareklamowałeś problem i mail poszedł. Liczy się data. Tak trzeba na to spojrzeć a nie, czy ktoś w okresie świątecznym odpisze. Termin Ci przeleci, nie zareagujesz, a później będziesz miał pretensje. O to mi chodzi. 

Bo w większości przypadków ludzie na tym przegrywają, na terminach.

DamianK Moderator
Moderator

@maxprzemo zanim napiszesz reklamację, warto spróbować jeszcze w innym bankomacie. Może z tym był jakiś problem. Jak w innym nie da rady - pisz do partnera promocji

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED