Wsparcie

Open search

Cashback Euronet Galaxy a7 2018

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Nie ma już dostępnych kodów w aplikacji będą uzupełniane czy po prostu mi to przepadło?Screenshot_20181205-070329_Samsung Members.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
DamianK Moderator
Moderator

@maxprzemo komunikat na zdjęciu z pierwszego postu w tym temacie nie oznacza, że kupony skończyły się permanentnie.

Zainteresowanie promocjami cashback w przypadku Samsungów jest spore na tyle, że partner promocji, który zajmuje się nią od strony technicznej - firma OEX E-Business musi uzupełniać pulę kodów czasem nawet kilka razy w trakcie trwania takiej oferty. Wszyscy, który zmieścili się w regulaminowym okresie zakupu i aktywacji telefonu z promocji skorzystają.

Zazwyczaj wystarczy po prostu poczekać, a profilaktycznie można zgłosić reklamację.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

18 ODPOW. 18
Legend

A czytałeś regulaminy jeden tutaj i drugi dla sieci Plusa więcej o promocjach jest tu

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Temat raczej do działu urządzeń mobilnych lub ogólnego, to dział modeli S9. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

Ja też nie dostałem kuponu. Widać to była zwykła ściema z tymi kuponami. 

Legend

@maxprzemoA kiedy dokonałeś rejestracji telefonu czy minęło 14 dni ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Telefon kupiony 17.11.2018 i tego samego dnia aktywowany w aplikacji Samsung Members. Sprzedawca w sklepie nie poinformował mnie że to jakiś wyścig i jest zasada kto pierwszy ten dostanie kupon.
Legend

@maxprzemoSprzedawca nie musi ciebie o tym informować promocja jest dobrowolna a nie obowiązkowa czy prawda ?

Explorer
Sprzedawca mógł mnie poinformować że to przedostatni dzień promocji i nie mam co liczyć na kupon ze zwrotem. Ciekawe ile było tych kuponów dla modelu A7 że nikt go nie dostał.
Superuser II
Superuser II

@maxprzemo jadąc do sklepu po telefon wiedziałeś o promocji, czy poinformował Cię o niej sprzedawca?

Czy zapoznałeś się z regulaminem? W nim zawarte są wszystkie terminy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Jadąc do sklepu wiedziałem o promocji bo była w ofercie na stronie internetowej sklepu. Regulamin przeczytałem po dwóch tygodniach jak się okazało że nie dostanę zwrotu 300 zł bo się kupony skończyły. Nigdzie poza regulaminem nie było wzmianki o tym że promocja jest limitowana i trzeba się spieszyć. Olać te 300 zł ale sprzedawca mógł mnie poinformować że to jest już końcówka tej promocji i nie mam co liczyć na zwrot kasy.
Autorzy z największą liczbą like