Wsparcie

Open search

CASHBACK SAMSUNG S8

Observer

Witam,

chciałam zglosić problem z wypłatą środków w promocji cash-back za zakup Samsung S8 z bankomatu EURONET. Spelniłam wszelkie punkty regulaminu promocji, otrzymałam juz kupon i PIN, natomiast przy wypłacie z bankomatu pojawia sie komunikat: " Chwilowo nie może być zrealizowana transkacja". Próbowałam już w 3 różnych bankomatach.

Proszę o informację dlaczego tak się dzieje???

6 ODPOW. 6
Voyager

Cześć @KasiaZ

Pamiętasz, jakie przyciski wybierałaś w bankomacie?

Wypłata jest możliwa wyłącznie po zastosowaniu ścieżki: Transakcje bez karty - Promocja Samsung - Nr transkacji - Nagroda (kwota) - Kod PIN - Zatwierdź.

Observer

Dokładnie tak wykonałam czyności. Zgodnie z instrukcją wysłaną mi na prywatna skrzynkę z numrem PIN. Dzwoniłam nawet na infolinię EURONET-u ale oni odsylają mnie z problemem do Samsunga.

Voyager

@KasiaZ

Cóż, jeżeli w każdym bankomacie komunikat był ten sam, to warto zgłosić to zdarzenie do administratora promocji. Ten sprawdzi, czy wydany kupon prawidłowo się aktywował po ich stronie. Wyślij zdjęcie dowodu zakupu telefonu, jego numer IMEI oraz adres mailowy swojego konta Samsung na: galaxyS8@oexebusiness.com i poczekaj na instrukcję zwrotną.

Observer
Dzięki za informację . Już zgłosiłam reklamację na cashbackS8@oexebusiness.com . Narazie czekam na odpowiedz ale nie chcę żeby kupon stracił wazność .
Voyager

@KasiaZ

Jeżeli kupiłaś urządzenie po 1 października tego roku, to właściwym adresem mailowym jest ten podany przeze mnie. Zwróć na to uwagę, bo to bardzo istotne. Dla pewności dołączam link do strony promocji, żebyś mogła sprawdzić okres jej trwania oraz uzyskać dostęp do regulaminu: https://www.samsung.com/pl/campaign/smartfony/premia/.

Observer
Rzeczywiście w regulaminie w formie PDF podany jest już inny email ten wskazany przez Ciebie. Na stronie glowej jest ten drugi cashbackS8@oexebusiness.com. Powinna być spojność informacji.
Autorzy z największą liczbą like